Logitech F710 tak çalıştır mı?

Kasanın kendi USB girişleri, bir de anakart üzerinde girişler oluyor. Kasadakiler ön tarafa yakın olduğu için daha pratik, fakat bağlantısı iyi değilse öne takmak sorun yaratabilir.

Teşekkürler @Emir07 @DaTTeBayoTheFrog

Kasa USB portları ile anakart USB portları arasında fark olacağını sanmıyorum.
Uzun zaman önce F710 almıştım. Tam hatırlamıyorum ama 6-8 sene önce diyebilirim. Hâlâ sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Analog çubukların yan yana olması hoşuma gitmiyor. Trigger tuşları sert ve tasarımları ergonomik değil bence. Uzun kullanımlarda yorduğu için yeni gamepad almıştım. Kısaca ergonomik olarak başarılı bulmuyorum ama dayanıklılık olarak iyi olduğunu söyleyebilirim.

Son düzenleme:
Kasa USB portları ile anakart USB portları arasında fark olacağını sanmıyorum.
Uzun zaman önce F710 almıştım. Tam hatırlamıyorum ama 6-8 sene önce diyebilirim. Hâlâ sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Analog çubukların yan yana olması hoşuma gitmiyor. Trigger tuşları sert ve tasarımları ergonomik değil bence. Uzun kullanımlarda yorduğu için yeni gamepad almıştım. Kısaca ergonomik olarak başarılı bulmuyorum ama dayanıklılık olarak iyi olduğunu söyleyebilirim.
F310 alacaktım fakat F710'da çift taraflı titreşim de var, 310'da yok sanırım.

Yazılım açısından sıkıntı çıkarmayacak her türlü gamepad'i alabilirim, 1000 lira bütçem var, önerebilir misin bir şey?

F310 alacaktım fakat F710'da çift taraflı titreşim de var, 310'da yok sanırım.

Yazılım açısından sıkıntı çıkarmayacak her türlü gamepad'i alabilirim, 1000 lira bütçem var, önerebilir misin bir şey?
Kablolu veya kablosuz olabilir mi? Sadece sıfır mı istiyorsunuz?

Geri
Yukarı