Logitech F710 veya Monster Clutch alınır mı?

mertozkul

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 7500F | 16 GB DDR5 | Asus RTX 4060 Ti 8 GB | Asus Prime B650M-K Anakart | Asus TUF GAMİNG 650W Power
Kablosuz gamepad arayışındayım. Kafamda Logitech F710 ve Monster Clutch var. Sizce hangisini almalıyım ya da sizin önerebileceğiniz başka kablosuz modeller var mı? Aşağıya linkleri bırakıyorum.

Monster:
Logitech: Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosuz gamepad arayışındayım. Kafamda Logitech F710 ve Monster Clutch var. Sizce hangisini almalıyım ya da sizin önerebileceğiniz başka kablosuz modeller var mı? Aşağıya linkleri bırakıyorum.

Monster:
Logitech: Amazon.com.tr

Selam hocam soyledıgınız gamepadlerın ıkısını de denedım sıze soyle soyleyebılırım kı Monster Clutch gamepadı Logitech'e gore daha dayanıksız fakat Logitech kontrolcusu ıse Monster kontrolcusune nazaran elde verdıgı hıssıyat cok kotu hiç ergonomık degıl.

Attığınız ürünü ilk defa görüyorum nasıl bir marka acaba.

Selam hocam soyledıgınız gamepadlerın ıkısını de denedım sıze soyle soyleyebılırım kı Monster Clutch gamepadı Logitech'e gore daha dayanıksız fakat Logitech kontrolcusu ıse Monster kontrolcusune nazaran elde verdıgı hıssıyat cok kotu hiç ergonomık degıl.

Şu an ikisi de 1000TL fiyat bandındayken önerebileceğiniz nedir belki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Görselli yorumlarda da gördüğüm kadarıyla çakma hocam.

Anladım hocam gönderdiğiniz kontrollere bakacak olursak Logitech'ı onerebılırım ben Fortnite oynadıgım ve claw bıcımınde tuttugum ıcın bana o kadar da rahat gelmemıstı fakat farklı oyunlar ıcın kullanan arkadasım gayet memnun oldugunu belırttı karar sızın.

Geri
Yukarı