Logitech F710 veya Monster Clutch alınır mı?

Eğer F/P'ı yüksek bir ürün istiyorsan F710 alabilirsin, sana vereceği keyif fare-klavye'den fazla olmayacaktır ama. Ben olsam biraz daha biriktirip Xbox kontrolcü alırım, 9. nesil var bende gerçekten fark ettiriyor bazı oyunlarda.

2 adet duracell pil 40 tl ayda 120tl sırf pile mi vereceksiniz

Şarjlı pil kullanmadan pek akıl işi değil
Aynen öyle normal pile o kadar para verilmez. Şarjlı pil daha mantıklı.

F710 ile Gow 2018 oynamıştım o bütçede daha iyisi yok zaten durum sıkıntın olmasa en iyisini atarız. Kopma sorunları dandik pil + yazılım, donanım sorunları ise kullanıcı kaynaklı. Yok tuşu bozuk yok kronik sıkıntısı var bunları geçiniz o kadar sorunsuz kullanan insan var biri de ben. Logitech ürünleri öyle kalitesiz olmaz.

Benim sana tavsiyem PS4 DS orijinal bulamazsan f710 bakman olur.
Arkadaşım konu başlıgı altında ürünle ilgili yaşadığım sorunları paylaşıyorum. Hayırdır neden rahatsız oldun ?

Senin gibi aldığım bir ürüne toz kondurmayıp körü körüne savunacak değilim kolda karşılaştığım sorunlar neyse açık açık söylerim. Çocukluğun lüzumu yok.

Ayrıca dandik pil diyorsun da 500 liralık 2700 Mah değerinde şarĵ edilebilir piller kullanıyorum. Dandik olan pil değil kolun kendisi.

Dualsense, Xbox Controller gibi ortalama üstü kolların 2500-3000 lira olduğu ortamda 700-800 liralık koldan zaten ne beklenebilir ki.

Logitech fanatikliğini git başka konuda yap.

Son düzenleme:
Aklımda geçmiyor değil acaba alışmaya çalışsam mı diye.
Lakin FIFA oynarken DS'deki yön tuşlarının yerinde analog tuşlarının olması işkillendiriyor açıkçası
Xboxda daha rahat aslında normal tutuş ergonomisine daha uygun bu kol.

Hayırdır neden rahatsız oldun ?
O yazdıklarına rahatsız olmadım, şuan bu yazdıklarına rahatsız oldum. Çok önemsemediğim için geçer sıkıntı yok.

Şimdi. Direkt üzerine alınman saçma olmuş genelleme yapmıştım Logitechi severim ama fanboy olacak kadar değil. Sen de xBox Controlleri seviyorsun diye fanboymu diyelim 🙂 Ds önermişsin ki aynı öneriyi yapmışım.

Başka foruma gitme ve çoluk çocuk muhabbetini de konuşmaya gerek yok sanırım 😉

Geri
Yukarı