Logitech F710 vs ikinci el One S Gamepad

*!!NIGHT!!*

Hectopat
Daha fazla  
Sıfır Logitech F710 var fakat pek güvenemedim ve görünüşünü de pek sevmedim. İkinci el Xbox One S Gamepad buldum. Windows 10 bilgisayarda kullanacağım. Hangisi daha mantıklı olur?

Hocam o zaman kesinlikle Xbox kolu alın, ben uzun yıllar Dualshock 3 kullandım ama Xbox kolu daha rahat geliyor. PC oyunları zaten %90 olarak Xbox kollarına uyarlı oluyor. Hiç sıkıntı yaşamıyorsunuz.
Satan kişiye sordum. 2019'da almış ama sadece sol analoğunun silikonu biraz aşınmış. 2019'da almış olması ileride sıkıntı çıkarır mı acaba?

Satan kişiye sordum. 2019'da almış ama sadece sol analoğunun silikonu biraz aşınmış. 2019'da almış olması ileride sıkıntı çıkarır mı acaba?
Hocam orjinal olduğundan eminseniz bir sorun çıkartmaz, çok rahat 4-5 yıllık gamepadler bile taş gibi kullanılıyor hala. Tabii ki alırken kontrol edin, elinize alın, analoglarla oynayın, tuşlara basın, sertliğini kontrol edin. Trigger tuşlarına bakın. Dezenfaktan sıkmayı da unutmayın :D.

Hocam orjinal olduğundan eminseniz bir sorun çıkartmaz, çok rahat 4-5 yıllık gamepadler bile taş gibi kullanılıyor hala. Tabii ki alırken kontrol edin, elinize alın, analoglarla oynayın, tuşlara basın, sertliğini kontrol edin. Trigger tuşlarına bakın. Dezenfaktan sıkmayı da unutmayın :D.
Anlaşma yaptık ama söz verdiği kişi haber vermezse kargoyla yollayacak bana. Umarım sorun çıkmadan hallolur. Teşekkürler cevap veren herkese.

Geri
Yukarı