Logitech F710 vs Pusat Pro

Teşekkür ederim hocam. 🙏🏻

Memnun kalacağınızı düşünüyorum hocam. Bu fiyat aralığında tartışmasız en iyisidir.

İmkan varsa Xbox, yoksa F710. :)

Hayırlı uğurlu olsun şimdiden. 🙏🏻

2 aydır hiç sıkıntı çıkarmadı, gayet de kaliteli ama bugün durduk yere nano alıcı çalışmamaya başladı. USB girişlerinde sorun yok, alıcıyı başka bilgisayara taktığımda algılanıyor ama benim bilgisayarımda algılanmıyor, başınıza böyle bir şey gelmiş miydi? Nasıl çözebilirim saatlerdir uğraşıyorum.

2 aydır hiç sıkıntı çıkarmadı, gayet de kaliteli ama bugün durduk yere nano alıcı çalışmamaya başladı. USB girişlerinde sorun yok, alıcıyı başka bilgisayara taktığımda algılanıyor ama benim bilgisayarımda algılanmıyor, başınıza böyle bir şey gelmiş miydi? Nasıl çözebilirim saatlerdir uğraşıyorum.

Hocam aşağıdaki yolu izleyebilir misiniz?

Bu Bilgisayar > Sağ tık. > Yönet > Aygıt Yöneticisi > Gamepad e tağ tık > Sürücüyü Güncelleştir > Bu Bilgisayardaki Sürücülere Göz At > Bilgisayarımdaki Kullanılabilir Cihazların Listesinden Seçmeme İzin Ver > Windows için Xbox 360 Denetleycisi

Ekran Alıntısı.JPG

Hocam aşağıdaki yolu izleyebilir misiniz?

Bu bilgisayar > sağ tık. > yönet > Aygıt Yöneticisi > gamepad e tağ tık > sürücüyü güncelleştir > bu bilgisayardaki sürücülere göz at > bilgisayarımdaki kullanılabilir cihazların listesinden seçmeme izin ver > Windows için Xbox 360 denetleycisi

Eki Görüntüle 1441776

Maalesef alıcıyı bozmuşum. Destekle iletişime geçtim, yeni bir tanesi çoktan yola çıktı. Yine de teşekkür ederim hızlıca yardımcı olmaya çalıştığın için.

Maalesef alıcıyı bozmuşum. Destekle iletişime geçtim, yeni bir tanesi çoktan yola çıktı. Yine de teşekkür ederim hızlıca yardımcı olmaya çalıştığın için.

Geçmiş olsun hocam 🤲🏼

Nasıl bir durum sonucu bozulma oldu? Bilgilendirirseniz bizler de ona göre davranırız. :)

F710mu F310mu sizce arkadaşlar? Kullandığınız için sizlere sormak istedim F710 sert dedikleri icin F310a döndüm biraz.
F710 ve F310 arasındaki F710'un kablosuz olması dışında tek fark F710'un titreşime sahip olması diye biliyorum. Yalan söylemeyeyim, F710'un tetik tuşları gerçekten diğer gamepadlere göre fazla sert, diğer tuşları da birazcık daha sert ama F710'dan önce Monster'ın gamepadini kullanmış birisi olarak F710'un çok daha kaliteli olduğunu söyleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı