Logitech F710 vs. Xbox Controller

Aralarında çok fark var dediğin gibi. F710 fiyat performans olarak daha iyi olacaktır. Kutunun içerisinden uzatma kablosu çıkıyor. Alıcıyı kasaya onunla bağlayıp açık bir alana koyarsan ve yakın olursan bağlantı sorunu yaşaman çok düşük ihtimal.

Gecikme ise yok denilebilir. Oyunlarda hiç fark etmezsin yani.

Xbox 2 sene kullandım F710 ise 3 senedir kullanıyorum Xbox'da pili çok çabuk bitiyor ve tuşları yumuşak F710'da bitmiyor ve tuşları sert bağlantı sorunu kolayca hal ediliyor PC'ye okutuyorsun sorun kalmıyor. Ergonomi olarak elim bayağı büyük Xbox daha iyiydi ama F710 üzmez bugün alsam gene F710 alırdım çünkü piller gerçekten pahalı.

Onun için özel şarj cihazı var Xbox Controller'ın ama pahalı. Şarj edilebilir pil alırsan bahsettiğin gibi 4-5 gün şarj etmeden kullanırsın. Ben Duracell'in 2400 MAh'lık pilini kullanıyorum. Çok aşırı bir kullanımım yok ama bana 1 hafta yetiyor.
O dediğiniz ürünü buldum. Onu nasıl şarj edeceğiz ?

Bu değilmiş pardon fotoğrafından yanıldım. Type-C'li olanını bulamadım yan sanayi ürünleri var ama onlar uygun olur mu bilmiyorum.
Şarj edilebilir pille kullan rahat yetiyor ama wireless adaptör de almak zorundasın.
Bluetooth 4.0 varsa adaptöre gerek yok diye biliyorum ama ?
Bu değilmiş pardon fotoğrafından yanıldım. Type-C'li olanını bulamadım yan sanayi ürünleri var ama onlar uygun olur mu bilmiyorum.
Şarj edilebilir pille kullan rahat yetiyor ama wireless adaptör de almak zorundasın.
Başlarım şimdi xbox'ına da pillerinede :D Hazır f710 300 tl ye düşmüşken alacağım. 2-3 sene götürse yeter. Uzaktan oynayan birisi değilim bilgisayarla aramda 20cm vardır ya da yoktur.

Bluetooth 4.0 varsa adaptöre gerek yok diye biliyorum ama ?

Başlarım şimdi xbox'ına da pillerinede :D Hazır f710 300 tl ye düşmüşken alacağım. 2-3 sene götürse yeter. Uzaktan oynayan birisi değilim bilgisayarla aramda 20cm vardır ya da yoktur.
F710 yeter o zaman 3 sene rahat dayanır. Sorun yaşarsan teknik servise gönderirsen düzeltirler. Ben uğraşmak istemediğim için teknik servise göndermedim. Para verip aldım elimde para varken. Şimdi çok pahalanmış F710 yeter senin için.

F710 yeter o zaman 3 sene rahat dayanır. Sorun yaşarsan teknik servise gönderirsen düzeltirler. Ben uğraşmak istemediğim için teknik servise göndermedim. Para verip aldım elimde para varken. Şimdi çok pahalanmış F710 yeter senin için.
Dediğim gibi araba, futbol ve online fps oyunları oynamak için almıyorum. rdr 2, assassin's creed tarzı hikayeli oyunlar için alıyorum. Fall guys tarzı chill online oyunlar da oynarım. Düğmelerin, lb rb lt rt lerin sesleri, hassasiyeti, sertliği hiç önemli değil.

Dayanabildiği yere kadar dayansın ondan sonra kaliteli sağlam bi xbox gamepad alırım.
Bende var Logitech F710 ve gayet güzel ama iyi pil alman lazım ve bağlantı sorunu yaşamıyosun kablolu istiyorsan F310 almalısın.
usb yi kasaya taktıktan sonra hiç çıkarmasam bir sorun olur mu ? Duyduğuma göre tak çıkar yapmak zarar vermiyormuş.

Son düzenleme:
Dediğim gibi araba, futbol ve online fps oyunları oynamak için almıyorum. rdr 2, assassin's creed tarzı hikayeli oyunlar için alıyorum. Fall guys tarzı chill online oyunlar da oynarım. Düğmelerin, lb rb lt rt lerin sesleri, hassasiyeti, sertliği hiç önemli değil.

Dayanabildiği yere kadar dayansın ondan sonra kaliteli sağlam bi xbox gamepad alırım.

usb yi kasaya taktıktan sonra hiç çıkarmasam bir sorun olur mu ? Duyduğuma göre tak çıkar yapmak zarar vermiyormuş.

Kasanın önünde USB girişi vardır sanırım oraya tak, çıkartmana gerek yok. Yalnız ben kullanırken ilk kez taktığımda F710 gamepad'i algılamamıştı bilgisayar, sende de olur mu bilmiyorum. Onu tanıyabilmesi için şu video'daki gibi bir ayar yapman gerekiyor eğer algılamazsa.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı