Logitech F710 vs. Xbox Controller

DodoZi

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda kol almayı düşünüyorum. Şu anda F710 300 TL'ye indirime girmiş. Xbox Controller ise 1200 TL. Xbox aldığım zaman yanında ek olarak pil doldurma cihazı ve 2500 MAh'lık 4 tane pil almam gerekecek ( cihazla beraber gelen pillerde kullanılabilir ). Arada dağ gibi fiyat var. F710 için çoğu kişi bağlantı sorunu oluyor demiş. Siz hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda kol almayı düşünüyorum. Şu anda F710 300 TL'ye indirime girmiş. Xbox Controller ise 1200 TL. Xbox aldığım zaman yanında ek olarak pil doldurma cihazı ve 2500 MAh'lık 4 tane pil almam gerekecek ( cihazla beraber gelen pillerde kullanılabilir ). Arada dağ gibi fiyat var. F710 için çoğu kişi bağlantı sorunu oluyor demiş. Siz hangisini önerirsiniz?

Bende var Logitech F710 ve gayet güzel ama iyi pil alman lazım ve bağlantı sorunu yaşamıyosun kablolu istiyorsan F310 almalısın.

Bende var Logitech F710 ve gayet güzel ama iyi pil alman lazım ve bağlantı sorunu yaşamıyosun kablolu istiyorsan F310 almalısın.
f710 alırsam içinden zaten pil çıkıyor diye biliyorum. O bitene kadar pil almam. f710 dan çıkan pil ne kadar götürüyor tam olarak ?

F710 ne kadar pil gücü kullanıyor mu demek istiyorsunuz anlayamadım.
Aynen hocam

Araba, futbol ve online fps için gamepad almıyorum. Daha çok hikayeli oyunlar arada belki fall guys tarzı online oyunlar oynamak için alıyorum.

Ek olarak sormak istediğim bir soru daha var. Gecikme az da olsa var mı yoksa hiç yok mu ?

Ben F710 kullandım bir bağlantı sorunu yaşamadım ama uzun süre kullandıktan sonra rb tuşu bende basmamaya başladı. Bende Xbox Controller aldım şu anda onu kulllanıyorum. Kalite açısından Xbox daha iyi. Kablosuz kullanacaksan Wireless adaptör alman da gerekiyor.

Aynen hocam.

Araba, futbol ve Online FPS için gamepad almıyorum. Daha çok hikayeli oyunlar arada belki Fall Guys tarzı Online oyunlar oynamak için alıyorum.

Ek olarak sormak istediğim bir soru daha var. Gecikme az da olsa var mı yoksa hiç yok mu?

Gecikme hiç görmedim ama kolun ne kadar çektiği kolda naptığına bağlı.

Ben F710 kullandım bir bağlantı sorunu yaşamadım ama uzun süre kullandıktan sonra rb tuşu bende basmamaya başladı. Bende Xbox Controller aldım şu anda onu kulllanıyorum.

Kalite açısından Xbox daha iyi. Kablosuz kullanacaksan Wireless adaptör alman da gerekiyor.
Pillerle uğraşmak bi süre sonra sıkmıyor mu hocam

Pillerle uğraşmak bir süre sonra sıkmıyor mu hocam.

Onun için özel şarj cihazı var Xbox Controller'ın ama pahalı. Şarj edilebilir pil alırsan bahsettiğin gibi 4-5 gün şarj etmeden kullanırsın. Ben Duracell'in 2400 MAh'lık pilini kullanıyorum. Çok aşırı bir kullanımım yok ama bana 1 hafta yetiyor.

Geri
Yukarı