İnceleme Logitech F710

• Konuyu başlatan Ar0x
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 97
  • Görüntüleme 9B
Doğru karar.

Steam, Uplay, Game Pass'le uyumlu diye biliyorum. Crack ve bazı oyunlar için gerekli.

Katılıyorum.
Gamepass ile PS kolları uyumlu değil. DS4Windows uygulamasını kullanmalısınız. Bu uygulama üzerinden şarjınızı falan da görebilirsiniz. Kolunuzu bir xbox kolu gibi gösterir. Epic Games üzerinde destekli oyunlarda, Steam üzerinde ve Ubisoft oyunlarında kol destekli. Gamepass sorun çıkartıyor işte. Onu da bu program ile çözüyoruz.

Al benden de o kadar dostum. DS siparini verdim dün. F710 beni çok rahatsız etti. 1 oyun oynadıktan sonra elimden bırakınca bildiğin rahatlıyor.

Al benden de o kadar dostum. DS siparini verdim dün. F710 beni çok rahatsız etti. 1 oyun oynadıktan sonra elimden bırakınca bildiğin rahatlıyor.
Dualshock kollar da fazla rahat. Ben Xbox kolu kullanmıştım önceden, çok ağır geliyorlardı. Ve kol yapısı biraz değişikti. Dualshock 4 kola geçince çok rahat geldi. Saatlerce oynuyorum.

Dualshock kollar da fazla rahat. Ben Xbox kolu kullanmıştım önceden, çok ağır geliyorlardı. Ve kol yapısı biraz değişikti. Dualshock 4 kola geçince çok rahat geldi. Saatlerce oynuyorum.
Şuan içim rahatladı dostum Ama 9.nesil için de çok iyi diyorlar fakat aynı fiyatlarda eğer uyum sorunu olmazsa DS5'in bariz farkla daha önde olduğunu düşünüyorum genel itibariyle

Peki biz napacağız şimdi kol gelince ? Sadece otomatik indirmeyi yaptıktan sonra direk tak çalıştır mı olacak ?

Araştırmama göre PC'ye bağlayınca firmware linki geliyormuş. İndirip kuruyoruz sonra Uplay, Xbox, Steam oyunlarını sorunsuz destekliyormuş. Desteklemeyen oyunlarda ise DualsenseX programıyla Xbox 360 veya dualshock 4 olarak gösterip oynanıyormuş.

Logitech F710'a bir de telefon tutucu aparat bulabilsem tadından yenmeyecek ama bulamıyorum maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…