Logitech G 102 Mouse ile Rust oynarken VAC Ban riski var mı?

Slapex

Centipat
Arkadaşlar, merhaba. Logitech G 102 Mouse'nin renk ve DPI ayarlarını yapmak için Logitech G HUB yazılımını kullanıyorum. Yakın zamanda Rust'a başlamayı düşünüyorum. Steam yorumlarını okurken birkaç kişinin Logitech yazılımları yüzünden banlandığını okudum. Oyunu oynarken herhangi bir VAC BAN yeme ihtimalim var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir mouse markasından ban yiyen aşırı fazla oldu ama şu ana kadar hiç bir şekilde Logitech marka farelerden yendiğini görmedim.
forumlarında;
IF YOU HAVE A MACRO RECORDED IN LOGITECH GAMING SOFTWARE YOU WILL BE AUTO BANNED BY EAC. IF YOU USE IT OR NOT.
yazıları okudum. Kısacası Macro kullanmadığınız sürece ban yemezsiniz diye düşünüyorum.

Arkadaşlar, merhaba. Logitech G 102 Mouse'nin renk ve DPI ayarlarını yapmak için Logitech G HUB yazılımını kullanıyorum. Yakın zamanda Rust'a başlamayı düşünüyorum. Steam yorumlarını okurken birkaç kişinin Logitech yazılımları yüzünden banlandığını okudum. Oyunu oynarken herhangi bir VAC ban yeme ihtimalim var mıdır?

Macro tarzı oyunu etkileyecek yani sizi karşı taraftan üstün tutacak yazılımlar, donanımlar kullanmazsan VAC ban yiyeceğini düşünmüyorum.

Arkadaşlar, merhaba. Logitech G 102 Mouse'nin renk ve DPI ayarlarını yapmak için Logitech G HUB yazılımını kullanıyorum. Yakın zamanda Rust'a başlamayı düşünüyorum. Steam yorumlarını okurken birkaç kişinin Logitech yazılımları yüzünden banlandığını okudum. Oyunu oynarken herhangi bir VAC ban yeme ihtimalim var mıdır?

Makro açmazsan yemezsin ama Bloody markası banlı oyundan.

Arkadaşım aynı mouse ile 2 hesap banlattı zamanında. Son güncellemeler ile değişiklik olmuş mudur bilmem. Otomatik oyun algılayıp profil oluşturulabilen her mouse banlatır diye biliyorum.

Geri
Yukarı