Logitech G 733 vs. SteelSeries Arctis 7

Hocam merhaba, hangi versiyonunu kullanıyorsunuz? Ayrıca ağırlığı sıkıntı yapıyor mu? Benim de düşündüğüm Wireless kulaklıklar arasında kendisi.
Merhaba. Düz Nari kullanıyorum. Ultimate ile arasındaki tek fark titreşim motoru. Aradaki fiyat farkına değmez. Essential modelinin ses performansı kalitesiz diye okumuştum. Bass ve tizleri gayet iyi. Metal şarkı dinlediğim için memnun ediyor. Rap dinlediğimde ise Bass boost ayarını açıyorum ve çok sağlam bassları olduğunu söyleyebilirim. 7.1 surroundu gayet iyi. Rekabetçi oyunlarda rakibin yerini söylüyor resmen. Ağırlığı kafada iken sorun yaratmıyor. Boynuma asınca ağırlığı hissediyorum ve rahatsız eden bir ağırlığı var. Bilgisayara yakınken bile bağlantı kopma problemleri yaşıyorum ki G733 kullanan arkadaşımda bağlantı kopma sorunundan şikayetçiydi. Sanırım kablosuz kulaklıklarda bu sorun kronik. Sonuç olarak kulaklığı öneriyormusun dersen evet öneririm. Aklınıza takılan başka bir soru var ise sorabilirsiniz.

Bende ultimate var. Aradaki fiyat değer çünkü mesela john wick gibi filmlerde çatışmaları adeta beyninde yaşıyorsun. Keza dubstep gibi müziklerde bassları fulleyip titreşim modunu açınca yaşanan deneyim bambaşka. Ha kullanıyor muyum hayır, çünkü çok şarj yiyor..

GX33 serileri her zaman kronik sıkıntıları olan serilerdir hocam.

Bkz
G233 kulaklık plastikleri kırılıyordu uzun kullanımda.
G633 kablo girişi çalışmamaya başlıyor.

Logitech alacaksanız eğer GX35 serilerini beklemenizi tavsiye ederim.

Merhaba. Düz nari kullanıyorum. Ultimate ile arasındaki tek fark titreşim motoru. Aradaki fiyat farkına değmez. Essential modelinin ses performansı kalitesiz diye okumuştum. Bass ve tizleri gayet iyi. Metal şarkı dinlediğim için memnun ediyor. Rap dinlediğimde ise bass Boost ayarını açıyorum ve çok sağlam bassları olduğunu söyleyebilirim. 7.1 Surround'u gayet iyi. Rekabetçi oyunlarda rakibin yerini söylüyor resmen. Ağırlığı kafada iken sorun yaratmıyor. Boynuma asınca ağırlığı hissediyorum ve rahatsız eden bir ağırlığı var. Bilgisayara yakınken bile bağlantı kopma problemleri yaşıyorum ki G733 kullanan arkadaşımda bağlantı kopma sorunundan şikayetçiydi. Sanırım kablosuz kulaklıklarda bu sorun kronik. Sonuç olarak kulaklığı öneriyor musun dersen evet öneririm. Aklınıza takılan başka bir soru var ise sorabilirsiniz.

Hocam bağlantı kopmaları ne sıklıkla oluyor? Kulaklık neredeyse yarım kilo, şu an kullandığım kablolu kulaklık 260 gram ve uzun kullanımda baş ağrısı yapıyor. O yüzden çekiniyorum ama fiyatı diğer Wireless kulaklıklara göre çok uygun.

Hocam bağlantı kopmaları ne sıklıkla oluyor? Kulaklık neredeyse yarım kilo, şu an kullandığım kablolu kulaklık 260 gram ve uzun kullanımda baş ağrısı yapıyor. O yüzden çekiniyorum ama fiyatı diğer Wireless kulaklıklara göre çok uygun.
Bazen çok nadir bazen çok sık. 10 kere art arda bağlanıp koptuğuda oluyor. 1 kere yaptığıda oluyor. Bilgisayarım intel 4. nesil işlemcili. Eski teknoloji olduğu için kulaklık ile uyumluluk sorunuda olabilir diye düşünüyorum.

arctis7 mi hs80 mi sizce?
HS80 kullanmadım o yüzden yorum yapamam ama arctis 7 kötü bir kulaklık değil aksine gayet kaliteli. Şık olmasını istiyorsanız tercihiniz arctis 7 olmalı.

HS80 kullanmadım o yüzden yorum yapamam ama arctis 7 kötü bir kulaklık değil aksine gayet kaliteli. Şık olmasını istiyorsanız tercihiniz arctis 7 olmalı.
anladım hocam, teşekkürler
Hocam bende HS80 ile Arctis 7,9 arasında kalmıştım. Şimdi Arctis 7 aldım diye övemem fakat chatmix olayı FPS, BR oyuncuları için kulaklığı daha kullanışlı yapıyor. Ses seviyesi ve mikrofon olarak HS80 daha iyi. Birde HS80'de mikrofon saklanmıyor. Rahatlık olarak iki modelde hemen hemen aynı materyalleri kullanıyor.
hocam cs pubg oynuyo musun? eqo ayarlarını atar mısın acaba

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı