Logitech G G435 kulaklık alınır mı?

ecChill

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler dostlar okuldan dolayı laptop aldım ve yeni wireless/bluetoothlu bir kulaklık arayışındayım çok bütçem olmadığından dolayı 2. ellere bakıyorum. Bakarken karşıma Logitech G435 çıktı fiyat olarakdan 1450 TL uygun geldi fakat kulaklığı daha önce denemediğimden dolayı emin olamadım aramızda deneyen veya en azından kulaklık hakkında bilgili arkadaşlar varsa ve yardımcı olabilirse sevinirim. Kulaklığı oyun ve müzik dinlemek için kullanacağım hem PC hem telefon üzerinden kullanabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler dostlar okuldan dolayı laptop aldım ve yeni wireless/bluetoothlu bir kulaklık arayışındayım çok bütçem olmadığından dolayı 2. ellere bakıyorum. Bakarken karşıma Logitech G435 çıktı fiyat olarakdan 1450 TL uygun geldi fakat kulaklığı daha önce denemediğimden dolayı emin olamadım aramızda deneyen veya en azından kulaklık hakkında bilgili arkadaşlar varsa ve yardımcı olabilirse sevinirim. Kulaklığı oyun ve müzik dinlemek için kullanacağım hem PC hem telefon üzerinden kullanabilirim.
G535 var mı ikinci el düşündüğünüz bütçeye?

Kardeşim Kulaklık konusuna çok takılan bi insanım bazı kulaklıklar oyun oynarken (pubg) sesleri bana net vermiyor örnek air pods pro 2. Nesilim var kulaklık müzikte harika fakat pubgde sesleri biraz düşürüyor. Benden sana tavsiye almadan kullanmadan sana uygun kulaklığı bilemezsin. Söylediğin kulaklığı bilmiyorum ama bende kulak üstü ttech soundmax 2 var çok memnunum ama pcde hiç kullanmadım sadece telefon ve tablette kullandım söylediğim kulaklık kablosuz ve çok pahalı değil ama kaliteli. Kablosuz olduğu için oyunlarda biraz gecikme yapıyor. Kulaklığı denemeni öneririm.

G535 var mı ikinci el düşündüğünüz bütçeye?

Aradaki fark nedir hocam Logitech kulaklıklara pek haim değilim.

Kardeşim kulaklık konusuna çok takılan bir insanım bazı kulaklıklar oyun oynarken (PUBG) sesleri bana net vermiyor örnek Air pods Pro 2. nesilim var kulaklık müzikte harika fakat PUBG'de sesleri biraz düşürüyor. Benden sana tavsiye almadan kullanmadan sana uygun kulaklığı bilemezsin. Söylediğin kulaklığı bilmiyorum ama bende kulak üstü ttech soundmax 2 var çok memnunum ama PC'de hiç kullanmadım sadece telefon ve tablette kullandım söylediğim kulaklık kablosuz ve çok pahalı değil ama kaliteli. Kablosuz olduğu için oyunlarda biraz gecikme yapıyor. Kulaklığı denemeni öneririm.

Telefondan pek oyun oynamıyorum daha çok müzik için kullanacağım telefonda.

Aradaki fark nedir hocam Logitech kulaklıklara pek haim değilim.

Telefondan pek oyun oynamıyorum daha çok müzik için kullanacağım telefonda.
G535 çok iyi bir kulaklık o bütçede varsa. Telefon için istiyorsanız Opus X gibi modeller de alınabilir. Bluetooth olduğundan gecikme var ama.

Geri
Yukarı