Logitech G435 kulaklık alınır mı?

Vyxin

Hectopat
Daha fazla  
Logitech G435 kulaklık alınır mı? Mikrofon kalitesi ses kalitesi vb. nasıl? Deneyimi olan yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mikrofonu berbat, sürücülerinde önünde koruyucu perde yok, kabloyla bağlanmıyor eğer yanında gelen dongle kaybolursa lightspeed (düşük gecikmeyi sağlayan zımbırtı) özelliğini kullanamıyorsunuz. Artıları; çok hafif, şarjı iyi gidiyor, ses kalitesi beklendiği gibi orta seviyede, hem bluetooth hem de dongle ile bağlandığı için hemen hemen her cihazda kullanabiliyorsunuz.

Mikrofonu berbat, sürücülerinde önünde koruyucu perde yok, kabloyla bağlanmıyor eğer yanında gelen dongle kaybolursa lightspeed (düşük gecikmeyi sağlayan zımbırtı) özelliğini kullanamıyorsunuz. Artıları; çok hafif, şarjı iyi gidiyor, ses kalitesi beklendiği gibi orta seviyede, hem Bluetooth hem de dongle ile bağlandığı için hemen hemen her cihazda kullanabiliyorsunuz.

Onun yerine alabileceğim bir kablosuz kulaklık önerisi yapma şansın var mı hocam 2K'yı geçmeyecek bütçem var.

Kullanım amacı nedir?

Oyun ve müzik yayın vb tarzı işler için değil o yüzden mikrofonu sordum aşırı kötü ise almam.

Ekstra olarak farklı bir konuda internetten dinleyin kötü değil dendi ama bilmiyorum dinlediğim de yeterli geldi bana dediğim gibi arkadaşlarım rahat duysa yeterli olur.

Oyun ve müzik yayın vb tarzı işler için değil o yüzden mikrofonu sordum aşırı kötü ise almam.
Oyun ve müzik için almak istiyorsunuz doğru mu anladım?

Evet oyun ve müzik için
Bu fiyat aralığında oyun ve müzik için önerebileceğim en iyi kulaklık bu:

Ekstra olarak farklı bir konuda internetten dinleyin kötü değil dendi ama bilmiyorum dinlediğim de yeterli geldi bana dediğim gibi arkadaşlarım rahat duysa yeterli olur.
Kulaklık harici bir mikrofona sahip olmadığı için kulaklıktan gelen sesleri de karşı tarafa verebiliyormuş. Dahili mikrofonlu kulaklıklarda ben de hiç iyi bir tecrübe yaşamadım, bu yüzden önermiyorum.

Bu fiyat aralığında oyun ve müzik için önerebileceğim en iyi kulaklık bu:

Kulaklık harici bir mikrofona sahip olmadığı için kulaklıktan gelen sesleri de karşı tarafa verebiliyormuş. Dahili mikrofonlu kulaklıklarda ben de hiç iyi bir tecrübe yaşamadım, bu yüzden önermiyorum.

Tamamdır teşekkür ederim fikir görüş ve önerin için.

Mikrofonu berbat, sürücülerinde önünde koruyucu perde yok, kabloyla bağlanmıyor eğer yanında gelen dongle kaybolursa lightspeed (düşük gecikmeyi sağlayan zımbırtı) özelliğini kullanamıyorsunuz. Artıları; çok hafif, şarjı iyi gidiyor, ses kalitesi beklendiği gibi orta seviyede, hem bluetooth hem de dongle ile bağlandığı için hemen hemen her cihazda kullanabiliyorsunuz.
Bluetooth var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı