Logitech G hub Sonsuz yüklenme ekranı sorunu

olmuyor başkan, yabancı forumlarda da belirtilen uygulamalar özüm olmadı. Son sürümü zaten logitech'in web sitesi üzerinden indirip kuruyorum ancak çözüm olmuyor. g402 mouse aldım ben de kullanamıyorum. rezalet..

Ben Problemi şöyle çözdüm

Sorunu Bende Yaşıyordum Dosya Konumunu Görev Yöneticisinden Açıp Arka Planda Çalışmasın Dosyasını Bulduğunuzda Update Halini Açın Ve Hvh Sw'sinde 1 El Süre Geçtikten Sonra Normal Başlatın Programı :)

Bende aynı sorunu yaşıyordum birkaç kere tüm dosyaları silip yeniden Setup'ı başlattım fakat sonuç aynıydı en son PC'ye res atıp son kez Setup'ı açtım ve arkada bıraktım sanırsam yaklaşık 45DK-1 saat sonrası kendi kendine inmişti nasıl oldu bilmiyorum ama deneyin derim.

Bende aynı sorunu yaşıyordum birkaç kere tüm dosyaları silip yeniden Setup'ı başlattım fakat sonuç aynıydı en son PC'ye res atıp son kez Setup'ı açtım ve arkada bıraktım sanırsam yaklaşık 45DK-1 saat sonrası kendi kendine inmişti nasıl oldu bilmiyorum ama deneyin derim.

Tam olarak nasıl yapacağız?

Tam olarak nasıl yapacağız?
aga yazdım da anlmadanız görev yönetisini açıp orda uygulamayı bulun sağ tık yapıp dosya yöneticisini açın açtıktan sonra görev yöneticisine geri geçip görevi sonlandırın sonra açılan klasörde update.exe(tam hatırlamıyorum şuanda kullanmıyorum update geçiyor ama) açın biraz bekleyip programı başlatın olmuyorsa sizde sıkıntı var

Geri
Yukarı