Logitech G hub Sonsuz yüklenme ekranı sorunu

Meraklı biri

Centipat
İyi günler. Ben yeni bir Logitech Mouse aldım ve firmanın sitesinden orijinal Logitech g hub programının son versiyonunu indirdim. Geçen seneden beri bir çok kişinin firmanın sitesinde forumlarda bahsettiği problem bende de var. Bu sorunu çözebilir misiniz diye sormak istedim. Programı yüklüyorum çalışıyor indiriyor açılıyor ama ne zaman bilgisayarı kapatsam ve tekrar açsam programı açmaya çalıştığımda yükleme ekranı animasyonu sonsuza kadar tekrar ediyor ve program açılmıyor. Mouse umun bütün özelleştirmelerini ve ayarlarını o uygulama olmadan yapamıyorum. Yani rezalet bir yazılım. Logitech firmasının utancı programın uyumluluk ayarları kullanıcı ayarları Windows antivirus izinleri yönetici olarak kullanıcılarda çalışması gibi bütün izinleri 3 kısayoluna da klasörde verdim. Updater agent ve exe kısayollarına ama hiçbir fark olmadı hala aynı problem var. Yüklediğim fotodaki durumla bir ilgisi olabilir mi diye sormak ve çözüm hakkında bir uzman görüşü almak istedim. Yardım edebilirseniz çok makbule geçer. Ayrıca forumlarda bu sorunu yaşıyan yabancıların yazdığı 3 çözümden 2 tanesini denedim ve hiçbir işe yaramadı. 3. Çözüm yeni bir Windows hesabı açmakla ilgili ve reboot gerektiriyor bir kaç defa oldukça uzun iş ve işe yaramıyacağını düşünüyorum. Yüklediğim fotoğraf görev yöneticisinin ayrıntılar kısmında izin verilmiyor ibaresi olduğu için uygulamanın 2 exe sine dikkatimi çekti. Ama oradaki izin verilmiyor ibaresini değiştiremedim. Bildiğim bütün izinleri bilgisayarda verdiğim halde bu exelere.

IMG_6806.jpg

Arkadaşlar revo uninstaller adında bir yazılım var bununla g hub ı kaldırıp ardından bir daha kurunca olay düzeliyor lakin düzelmesi süresi pc yi kapatıp açana kadar. Bende f tuşları falan basmıyor nedenini hala araştırıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar revo uninstaller adında bir yazılım var bununla g hub ı kaldırıp ardından bir daha kurunca olay düzeliyor lakin düzelmesi süresi pc yi kapatıp açana kadar. Bende f tuşları falan basmıyor nedenini hala araştırıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düzelmiyor hiç bir türlü şu an hala aynı bende.

PC'yi açıp kapamana da gerek yok. Programı aç kapa aynı oluyor. Logitech Support yazdım çözüm bulamadılar.

Aga bende öyle olmadı o yüzden PC'yi kapatmayı söyledim sizin yorumlarınızı okumadan önce ben uygulamayı kapatıp açabildim. Çok değişik bir problem. Yanlış bilmiyorsam uygulama daha beta sürümünde inşallah bu saçma olayı yakında hallederler.

Geri
Yukarı