Logitech G PRO vs G PRO Superlight

O hâlde denemek için alabilirsiniz. Ama DeathAdder V3 Pro'ya bütçe yetiyorsa V2 Pro önermem. V2 Pro çok ağır.

Taksitli alacağım. Amazon 6-9 taksitte vade farkı koymuyor. O avantajı var. V3 Pro'yu Amazon'da göremedim.

Daha önce Logitech G402 kullandım şimdi ise MSI GM41 lightweight V2 kullanıyorum. 65 gram ağırlığı var. V2 Pro'ya alışmam zor olur mu?

Son düzenleme:
Alışmanız zor olur, v3 pro dünyanın en iyi faresidir bu yüzden 3500 etmese de 3 lira civarına kesinlikle değer. V2, v3 ile aşık pek atamaz…

Alışmanız zor olur, V3 Pro dünyanın en iyi faresidir bu yüzden 3500 etmese de 3 lira civarına kesinlikle değer. V2, V3 ile aşık pek atamaz…

G402'yi yaklaşık 4-5 sene kullandım. Ağır geldiği için değiştirip 66 gram olan fareye geçtim. Bu da çok hafif geliyor. V2 Pro ağırlık olarak ortasında olduğu için zor olmaz diye düşündüm.

Hocam şimdi da V3 Pro ile Viper V2 Pro arasında kaldım. Mağazaya gittim teşhir ürün bulamadım.
Seçenekleri bu ikisi arasına indirgediysen çok düşünecek bir şey yok bence. Elin büyükse ve palm grip tutuyorsan v3 pro. Parmak ucu veya pençe tutuyorsan viper tercih etmelisin. v3 pro ve başlıktaki bahsettiğin superlight sahibiyim merak ettiğin bir konu varsa yardımcı olmaya çalışırım.

Seçenekleri bu ikisi arasına indirgediysen çok düşünecek bir şey yok bence. Elin büyükse ve palm grip tutuyorsan v3 pro. Parmak ucu veya pençe tutuyorsan viper tercih etmelisin. v3 pro ve başlıktaki bahsettiğin superlight sahibiyim merak ettiğin bir konu varsa yardımcı olmaya çalışırım.
Arkadaşın dediği gibi seçenekleri el boyutun belirliyor. Viper Ultimate diğer modellere göre yükseklik olarak daha basık olduğundan pençe ve parmak ucuna daha yatkın.

Geri
Yukarı