Logitech G PRO vs G PRO Superlight

Glorious mouseler nasıl arkadaşlar. Alınır mı sizce?

Model I 2 Wireless elinize uygun, ama ülkemize gelmedi. İlk modelini önermem. Büyük elin varsa ve Palm tutuyorsan DeathAdder V3 Pro al direkt.

DeathAdder V2 Pro denedim elime tam olmuştu. V3 Pro videolarına baktım da V2 Pro'ya göre biraz daha büyük bir mouse gibi. V3 Pro büyük olur mu?

Hayır, neredeyse aynılar.

1694106540438.png

Çok teşekkür ederim hocam. Bir şey daha sormak istiyorum. DeathAdder V2 Pro ile Viper Ultimate nasıl hocam?

Viper Ultimate kötü. V2 Pro iyi. Teknik açıdan aynı fareler. Viper Ultimate stok sorunundan çok pahalı. O yüzden kötü bu fiyata.

Viper Ultimate kötü. V2 Pro iyi. Teknik açıdan aynı fareler. Viper Ultimate stok sorunundan çok pahalı. O yüzden kötü bu fiyata.

Anladım hocam. Şu an bana göre en iyi mouse V2 Pro ile V3 Pro gözüküyor. Hiçbir teknoloji mağazasında teşhir ne V2 bulabildim ne de v3. Amazon üzerinden alsam 1 gün deneyip iade edebilir miyim? İade alırlar mı?

Anladım hocam. Şu an bana göre en iyi mouse V2 Pro ile V3 Pro gözüküyor. Hiçbir teknoloji mağazasında teşhir ne V2 bulabildim ne de v3. Amazon üzerinden alsam 1 gün deneyip iade edebilir miyim? İade alırlar mı?

Satıcı Amazon.com.tr ise alırlar. Ama Amazon satmıyor diye biliyorum. Satıcı kimse ona kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı