Logitech G PRO vs SteelSeries Prime Wireless

Hocam Technopat'ın inceleme videosunu izledim. Onlar da clicklerin verdiği hissiyatı bayağı övdüler. Çok kararsızım ama sanırım kendini kanıtlamış bir mouse olan G Pro X Superlight'ı alacağım. Umarım yanlış bir karar vermiş olmam.
SS'nin işi gücü tasarım ve şov. Şu ana kadar aldığım bütün ürünleri bozuldu ama Logitech'te böyle bir şey kolay kolay olmaz olsa da müşteriye her zaman fazla önem verirler.

Daha çıtır tuşlar derken? İki farenin de switchlerini söyler misiniz?

Hocam ben yazan metni çevirdim. Crispy denmiş, çıtır olarak çevirdim, verdiği histen bahsediyorlar.

Gördüğüm kadarıyla GPXSL'de 20 milyon tıklama ömürlü özel üretim Omron switchler kullanılmış, Prime Wireless'da 100 milyon tıklama ömürlü optik Prestige OM switchler kullanılmış.

Hocam ben yazan metni çevirdim. Crispy denmiş, çıtır olarak çevirdim, verdiği histen bahsediyorlar.

Gördüğüm kadarıyla GPXSL'de 20 milyon tıklama ömürlü özel üretim Omron switchler kullanılmış, Prime Wireless'da 100 milyon tıklama ömürlü optik Prestige OM switchler kullanılmış.
Evet Omron switchler gerçekten kötü fakat diğer şartlar da GPXSL çok daha iyi.

Hocam hala almadım araştırıyorum. Emin misiniz alayım mı G Pro'yu :D.
Dayanıklılık açısından falan SS daha iyi geldi çok kararsızım hala.

Hocam hala almadım araştırıyorum. Emin misiniz alayım mı G Pro'yu :D.
Dayanıklılık açısından falan SS daha iyi geldi çok kararsızım hala.
Hocam isterseniz bütçe altında da iyileri var.

Hocam isterseniz bütçe altında da iyileri var.
Teşekkürler hocam fakat delikli mouse sevmiyorum. Bir de emin misiniz son kararınız G Pro X Superlight mı ikisi arasından?

Hocam aklıma takılan her şeyi sorabilir miyim? Mesela 20 milyon tıklama ömrü yeterli midir? Bir de switchleri çok mu kötü?
Hayır kötü değil, üst düzey değil, 20 milyon switch gayet yeterli.
Zaten daha sonra kolay bir şekil de switchi değiştirebilirsiniz.

Geri
Yukarı