Logitech G PRO Wireless için Wraith hoverpad vs Tiger Ice V2

• Konuyu başlatan Asral
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 141

Asral

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem | Asus Prime B550M-K | Ryzen 5 5600 | MSI Ventus 3060 12GB OC | XPG Spectrix D41 3600Mhz 18CL | Cruial P3 1TB SSD | ZALMAN N5 MF(SE)

Ekipman | Lenovo G24-20 165HZ | Corsair HS80 | Darmoshark K8 | Logitech G Pro Wireless
Meslek
CNC OP
Tiger ice V2 mi Wraith hoverpad V2 mi alınmalı arkadaşlar?

Hocam wraith markasının kendisi sakat başta, sensör skatezi de yok. Bu forumda bile sorun yaşayanlar oldu wraith ile ilgili, tiger ice alınız.

Wraith sipariş ettim hocam fiyatından ötürü denemem lazım.
Hocam edebiliyorsanız iptal ediniz bence. Wraith bu tarz e ticaret sitelerinin en ilgisiz ve dandik olanlarından birisi. Türkiyede daha iyisi yok zaten ama tercih etmemenizi öneririm, tiger ice yanında alınmaz her halükarda. Aliexpressde bir tane bile alınca aynı fiyata geliyor zaten tiger ice.

Hocam wraith markasının kendisi sakat başta, sensör skatezi de yok. Bu forumda bile sorun yaşayanlar oldu wraith ile ilgili, tiger ice alınız.

Hocam edebiliyorsanız iptal ediniz bence. Wraith bu tarz e ticaret sitelerinin en ilgisiz ve dandik olanlarından birisi. Türkiyede daha iyisi yok zaten ama tercih etmemenizi öneririm, tiger ice yanında alınmaz her halükarda. Aliexpressde bir tane bile alınca aynı fiyata geliyor zaten tiger ice.
Sensör skatezi var. Her modelde yok ama bunda var.

Hocam Wraith markasının kendisi sakat başta, sensör skatezi de yok. Bu forumda bile sorun yaşayanlar oldu Wraith ile ilgili, tiger ice alınız.

Hocam edebiliyorsanız iptal ediniz bence. Wraith bu tarz e ticaret sitelerinin en ilgisiz ve dandik olanlarından birisi. Türkiye'de daha iyisi yok zaten ama tercih etmemenizi öneririm, tiger ice yanında alınmaz her halükarda. AliExpress'de bir tane bile alınca aynı fiyata geliyor zaten tiger ice.

Hocam iptal edemiyorum şu an sorun yasıyorum Wraith'le zaten Darmoshark K8 klavyem var 2 haftadır gelmedi garantiden klavye yeni bir de 1 hafta bile olmadı toplam kullanmam.

Sensör skatezi var. Her modelde yok ama bunda var.
Bu seferde 2.4ghz recevier kapağı için yok hocam, nereden baksan zarar ki firma wraith yani. Poşet olsa almam ben wraithden.

Hocam iptal edemiyorum şu an sorun yasıyorum Wraith'le zaten Darmoshark K8 klavyem var 2 haftadır gelmedi garantiden klavye yeni bir de 1 hafta bile olmadı toplam kullanmam.
Hocam legal dolandırıcılık ki legal mi o bile belli değil. WP'ye yazdığımda aptal aptal şeyler yazdı herif, yok servis yasal süresi şu kadar yok biz 7 ve 10 günde hallediyoruz falan salladılar. F1 pro aldım sıfır ve kasası sorunlu çıkdı, peşine uğraşıyorum. Marka adını bildiğim en ama en dandik e ticaret firması şuan benim için, dahasıyla karşılaşmadım.

Bu seferde 2.4ghz recevier kapağı için yok hocam, nereden baksan zarar ki firma wraith yani. Poşet olsa almam ben wraithden.

Hocam legal dolandırıcılık ki legal mi o bile belli değil. WP'ye yazdığımda aptal aptal şeyler yazdı herif, yok servis yasal süresi şu kadar yok biz 7 ve 10 günde hallediyoruz falan salladılar. F1 pro aldım sıfır ve kasası sorunlu çıkdı, peşine uğraşıyorum. Marka adını bildiğim en ama en dandik e ticaret firması şuan benim için, dahasıyla karşılaşmadım.
Receiver kapağı içinde skates çıkıyor kutu içinden.

Bu sefer de 2.4GHz recevier kapağı için yok hocam, nereden baksan zarar ki firma Wraith yani. Poşet olsa almam ben Wraith'den.

Hocam legal dolandırıcılık ki legal mi o bile belli değil. Wp'ye yazdığımda aptal aptal şeyler yazdı herif, yok servis yasal süresi şu kadar yok biz 7 ve 10 günde hallediyoruz falan salladılar. F1 Pro aldım sıfır ve kasası sorunlu çıkdı, peşine uğraşıyorum. Marka adını bildiğim en ama en dandik e ticaret firması şu an benim için, dahasıyla karşılaşmadım.

Hocam ben de hala bekliyorum, resmen 3000TL rezil oldu.

Hocam eğer gelişme olursa klavye hakkında bilgilendireceğim. Yoruldum. Tuketici haklarına basvursam olumlu çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Receiver kapağı içinde skates çıkıyor kutu içinden.
Hocam kendi koydukları resimde yok, kutuda varsa bilemiyorum belirtmemişler.

Hocam ben de hala bekliyorum, resmen 3000TL rezil oldu.

Hocam eğer gelişme olursa klavye hakkında bilgilendireceğim. Yoruldum. Tuketici haklarına basvursam olumlu çıkar mı?
E bi zahmet hocam, bana da dolandırıcılık yaparlarsa hemen başvurumu yapacağım. Birşey yaptıklarını zannediyorlar sonra gelip bana kusurlu cihazı dandik bir hizmetle satıyorlar, iade edeyim diyorum sanki kusurlu cihaz yollayan benmişim gibi destekten fırça yiyorum. 4k dongle için çuvalla para ödedim kutusu bile sanki depoda 7 sene durmuş gibi eskiydi. Ne hizmetten memnun kaldım ne destekten, iade de almıyorlar. Whatgeek millete cihazı dünyanın diğer ucundan ulaştırıyor birde sorgusuz para iadesi yapıyor. Wraith kesinlikle bu gibi yerler ile bir tutulmamalı ve uzak durulmalı.

Dosya Ekleri

• gprowireless.jpg
    gprowireless.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

Geri
Yukarı