Logitech G Pro X 1759TL!

Düşük ses sorunu yaşayanlar da sorunlarını çözmüşler. Kimi EQ ayarlarıyla çözmüş, bazı kullanıcılarsa farklı bir app yükleyerek sorunu çözmüş. Kalıcı, kullanıcıları etkileyecek bir sorun yok gibi görünüyor. Kronik bir sorun diyebilecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. Öyle bir sorun olsaydı şu an sağır sultan bile duymuştu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

ha ben EQ ayarlarıyla ugrasmam kutudan çıktığı gibi takıp kullananlardanım, ayar fln uğraşmam diyorsan o senin bileceğin iş.

Düşük ses sorunu yaşayanlar da sorunlarını çözmüşler. Kimi EQ ayarlarıyla çözmüş, bazı kullanıcılarsa farklı bir app yükleyerek sorunu çözmüş. Kalıcı, kullanıcıları etkileyecek bir sorun yok gibi görünüyor. Kronik bir sorun diyebilecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. Öyle bir sorun olsaydı şu an sağır sultan bile duymuştu.

ha ben EQ ayarlarıyla ugrasmam kutudan çıktığı gibi takıp kullananlardanım, ayar fln uğraşmam diyorsan o senin bileceğin iş.
Önerilen yada yapacağın EQ ayarlarıyla olacak iş değil. Zaten problem G Hub kaynaklı.

Bu sorun ancak 3.parti uygulamalarla çözülebiliyor fakat ürünü alacak olan uğraşmak istemeyebilirler. Dediğin gibi o onların tercihi.

Merhaba benim bildiğim G HUB üzerinden hazır EQ ayarları var bunu yapınca düzeliyor diye biliyorum arkadaşımda G733 var çok memnun ben düşük ses olacağıni düşünmüyorum Firmware güncellemesi yapıp hazır profil kullanırsanız sorunsuz kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı