Logitech G Pro X 1759TL!

Emma Stone

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Son zamanlarda 2000-2400TL arasında geziyordu. İdare eder bir fiyat.

1 haftadır bu fiyatta zaten. Ayrıca, yazılım desteği pek iyi değil. Blackshark V2 daha iyi bir ürün.
1 haftadır aynı fiyatta olduğu konusunda haklısın. Yeni gördüm. Blackshark V2’nin hangi özelliği daha iyi? G Pro X bir tık daha üstün bir ürün. Sadece baş ağrıttığı yönünde bazı şikayetler vardı.

Ürünün son zamanlarda olduğu fiyattan bir tık aşağıya satıldığını görünce paylaştım. Blackshark V2 yerine alınır alınmaz konumuz şuan o değil.

Blackshark V2’nin hangi özelliği daha iyi? G Pro X bir tık daha üstün bir ürün.
Mikrofon kalitesinde G Pro X bir tık daha iyi haklısın ancak ses kalitesi ve yazılım desteği olarak V2 daha iyi.

Bir ürünün yazılım desteği hafife alınmamalı çünkü G Pro X için G Hub kaynaklı düşük ses şikayetleri uçuşuyor internette.

Bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ürünün son zamanlarda olduğu fiyattan bir tık aşağıya satıldığını görünce paylaştım. Blackshark V2 yerine alınır alınmaz konumuz şuan o değil.
Kronik problemli kulaklık yerine sağlam kulaklık öneriyorum sadece.

Mikrofon kalitesinde G Pro X bir tık daha iyi haklısın ancak ses kalitesi ve yazılım desteği olarak V2 daha iyi.

Bir ürünün yazılım desteği hafife alınmamalı çünkü G Pro X için G Hub kaynaklı düşük ses şikayetleri uçuşuyor internette.

Bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
G HUB daha iyi. G HUB Community sayesinde insanların yaptığı EQ profillerine tek tıkla erişebiliyorsun. Ek olarak Blue VO!CE mikrofonun EQ sekmesi ve ayarlamaları oldukça detaylı. Yani G HUB daha iyi. Malzeme kalitesinde de G PRO X daha iyi. BlackShark V2'nin kablosu sökülemiyorken G PRO X'in kablosu sökülebiliyor. Bu bence çok önemli bir detay.

G HUB daha iyi. G HUB Community sayesinde insanların yaptığı EQ profillerine tek tıkla erişebiliyorsun. Ek olarak Blue VO!CE mikrofonun EQ sekmesi ve ayarlamaları oldukça detaylı. Yani G HUB daha iyi.
Konumuz G Hub vs Razer Synapse değil. G Pro X'in kronik düşük ses problemi. Bu problemin de çözümü yok. G Hub'ta istediğin EQ ayarını yap yine de düzelmiyor.
Malzeme kalitesinde de G PRO X daha iyi.
Evet, öyle ama kulaklıkta ses kalitesi benim için daha ön planda.
BlackShark V2'nin kablosu sökülemiyorken G PRO X'in kablosu sökülebiliyor. Bu bence çok önemli bir detay.
Evet, kabloya bir şey olursa söker yenisini alırsınız ve rahatça taşıyabilirsiniz ama bunun düşük ses problemine katkısı nedir? Soruyorum çünkü o kronik sorun oldukça baş ağrıtan bir şey. Çözümü de yok. Kablosunun sökülebilir olması ömrünü uzatır ancak bahsettiğim bu sorunla bu kulaklığı kullanmak istemeyenler olacaktır. Benim endişem bu.

Konumuz G Hub vs Razer Synapse değil. G Pro X'in kronik düşük ses problemi. Bu problemin de çözümü yok. G Hub'ta istediğin EQ ayarını yap yine de düzelmiyor.

Evet, öyle ama kulaklıkta ses kalitesi benim için daha ön planda.

Evet, kabloya bir şey olursa söker yenisini alırsınız ve rahatça taşıyabilirsiniz ama bunun düşük ses problemine katkısı nedir? Soruyorum çünkü o kronik sorun oldukça baş ağrıtan bir şey. Çözümü de yok.
Öyle bir kronik sorun yok ki?

Öyle bir kronik sorun yok ki?
Üstte attığım reddit konusunu görmedin galiba hocam? O konunun üstünden 2 yıl geçmesine rağmen sorun çözülmemiş ki aynı problemi ele alan bir konu daha açılmış:
Konunun altına da Logitech yetkilisi ileteceğini yazmış. :D
Hocam sesin düşük olma sorunu Wireless olanlarında var diye biliyorum.
Kablosuzda değil hocam. G Pro X'te.

Üstte attığım reddit konusunu görmedin galiba hocam? O konunun üstünden 2 yıl geçmesine rağmen sorun çözülmemiş ki bir konu daha açılmış:
Konunun altına da Logitech yetkilisi ileteceğini yazmış. :D

Kablosuzda değil hocam. G Pro X'te.
Aynı kulaklığı kullanıyorum ve bende böyle bir ses düşüklüğü yok. Her teknolojik üründe olduğu gibi şans faktörü gibi geldi bana. Donanımsal ise bende de olurdu, yazılımsal ise şans faktörü.

Geri
Yukarı