Elektronik Logitech G PRO X Superlight 2749TL

Tamam sen garantiye yollamaya devam et.
VGN bir araştır Zowie'den ayrılan kişiler kurdu markayı.

Eee Zowie ne yani mükemmel kusursuz mu? Referans vermişsin bir de. Çoğu mouse kullandım Logitech kalitesi gerçekten çok iyi Razer, sseries, Corsair yok bana en iyi olan Logitech oldu tabii tercih meselesi herkes sevecek değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yalan söyleyeyim bu paraya alınır mı bilemem, Nays ile daha da düşecek fiyatı. Açıkçası switchleri hâlâ kötü, denediğim her model de çınlama mevcuttu. Yan tuşlar desen rezalet, shape çok iyi, coating de iyi, bunlar için 2.500 civarına kapalı kutu Superlight alınır mı, alınır. VGN, Darmoshark olmuş zaten bu kadar.

Eline uygunsa Razer deathaddder V3 al ssuperlight çok önerilen bir mouse ama eski bir mouse ve indirimli haliyle bile bu parayı hakedicegini düşündügüm bir ürün degil.
Bugün ikinci el bir endgame xm2we için anlaştım. Bakalım hayırlısı olsun. GPX'i yerinde denedim biraz yumurta gibi geldi bana :D Yüksek bir yapısı var. Daha çok palm tutuşa uygun sanırım. Umarım tercihimden pişman olmam.

Bir yıl oldu herhangi bir çift tıklama ya da can sıkıcı bir durum yaşamadım. Switch değiştirme gereği hissetmedim. Aynı paraya daha iyi switch özellikli fareler olabilir fakat kendisiyle biz iyiyiz.
Bana göre alınabilir bir fiyat.

Shape başka, Lamzu Mini'den memnunsan değmez.

Hocam çok hafif geliyor bana alışamadım alalı 2 ay oldu ikinci el olarak almıştım şu an çok satasım var. Çift tıklama sorunları var mı bu G PRO'nun?

Benim de var yollayacağım Hepsiburada sitesinden satın almıştım 1300 TL'ye kapalı kutuyu direkt satacağım.

Bende talibim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı