Logitech G Pro X iade edilip Cloud Alpha S alınır mı?

dia112

Hectopat
2018'den beri Cloud 2 kullanıyordum ama artık eskimeye başladığı için yeni bir kulaklık almaya karar verdim. Başlıkta yazdığım 2 kulaklık arasında kalmıştım fakat G pro X'i seçtim. Mikrofon kalitesi cidden çok iyi, G Hub sayesinde çok fazla avantajı var ve güzel ayarlara erişebilyoruz. Cloud 2'ye göre her türlü daha iyi ama müzik dinlerken Cloud 2'yi arıyorum.

G Hub'dan 3.0 ayarını indirdim bununla anca Cloud 2'ye yetişti diyebilirim fakat her zaman bir şeyler eksik, ses kalitesi yüksek değil gibi. Bilgisayarda geçirdiğim zamanın çoğunu single player oyunlarda, müzik ve videolarla geçiriyorum. Bu yüzden mikrofonun çok da fazla önemi yok ama aldığım ses kalitesinin var. Bu konuda verebileceğiniz tavsiyeleriniz var mı acaba? Cloud Alpha'nın Alpha S den daha iyi olduğunu diyenleri de gördüm bu yüzden biraz kararsızım. Tabii ki bu konuda Cloud 2, Alpha veya S den daha iyi kulaklıklar vardır fakat bütçem bunların durumunda ve Cloud tasarımlarını da beğeniyorum, yine de daha iyi önerileriniz varsa sunabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
DTS Özelliğini aktif ettin mi ? Eğer etmediysen büyük fark yaratıyor bass vs sesleri olsun. Aynı kulaklığı kullanıyorum bende bu özellikten önce sesler vs garibime gidiyordu. G633 den geçtim bende.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    23,6 KB · Görüntüleme: 58
DTS Özelliğini aktif ettin mi? Eğer etmediysen büyük fark yaratıyor bass vs sesleri olsun. Aynı kulaklığı kullanıyorum bende bu özellikten önce sesler vs garibime gidiyordu. G633'den geçtim bende.

Kusura bakmayın konu dışı oluyor ancak bunun için ayrı bir konu açmak istemedim. Hocam DTS ücretli mi? Cloud Alpha kullanıyorum, ben de açabilir miyim?

DTS Özelliğini aktif ettin mi ? Eğer etmediysen büyük fark yaratıyor bass vs sesleri olsun. Aynı kulaklığı kullanıyorum bende bu özellikten önce sesler vs garibime gidiyordu. G633 den geçtim bende.
DTS Kulaklık X'i microsoft store'dan indirmem mi gerekiyor? Bende sadece Kulaklıklar için Windows Sonic var.

DTS özelliğini eğer kulaklığınız da var ise yani ( kayıtlı ) ise Windows Store dan indirebilirsiniz. Benim ki uyumlu olduğu için direk indirdim ve kullanabiliyorum.

Heves kırmak istemem ancak ;

Kulaklık kategorisindeki ürünler 7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sonra bu adımları izleyerek aktif edeceksiniz.

Heves kırmak istemem ancak ;

Kulaklık kategorisindeki ürünler 7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.
Bilgi için teşekkür ederim. Bu yorumu daha önce okudum fakar Amazon iade yapıyor diye biliyorum? Arkadaşım daha önceden yapmıştı çünkü. Yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim.

Bu şekilde.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    187,3 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    1,9 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    26,6 KB · Görüntüleme: 39

Yeni konular