Logitech G Pro X kulaklık konforlu mu?

Görselin altında "yerleşik belleği güncelle" yazısına istinaden söylemiştim.

Evet, ekolayzer farkı varmış.
Yazılımdan bağımsız o, yerleşik bellek güncelleme GHUB aygıt ayarlarınızı saklıyor. Güncelle dediğinizde ilgili profil ayarlarınızı yeniden yapılandırmaya gerek bırakmadan farklı bilgisayarda kullanabiliyorsunuz.

Bu kulaklık cidden acı veriyor. Kullananların deneyimlerinin ezici çoğunluğu doğruymuş.
1 saate kalmadan kulak kıkırdaklarım acımaya başlıyor, kulaklığı çıkarınca "oh" çekiyorum. Dakikalarca ağrısı geçmiyor.

Bu segmentte bir kulaklıkta daha iyi bir konfor beklerdim.

Bu kulaklık cidden acı veriyor. Kullananların deneyimlerinin ezici çoğunluğu doğruymuş.
1 saate kalmadan kulak kıkırdaklarım acımaya başlıyor, kulaklığı çıkarınca "oh" çekiyorum. Dakikalarca ağrısı geçmiyor.

Evet tam da dediğiniz gibi bende de öyle oluyor ama şimdi kulak içi sadece silikon uçlu olanları kullanıyorum pamuk gibi ve hafif sanki yokmuş gibi 🙂

Alayım da görelim öyleyse.

İlginize teşekkür ediyorum.

@BerkayZ87 @431168 @NipponChemiConKYCap Kulaklık geldi ve şu an test ediyorum.

Beklediğim gibi sesler boğuk geliyor ama G935 kadar rahatsız etmedi. Müzikle ilgili birkaç ekolayzer ayarı indirdim fakat tatmin etmedi.
Benim için doğru sesler, harici hoparlörlerde ve uzun süre kullanmış olduğum G231 kulaklıktaki duyduğum sesler olarak kafama kazınmış durumda ancak en doğru sesleri alamadığıma eminim.
Fikirlerinizi bekliyorum.
Hocam, 1 2 saat oyunda rahatsız ediyor mu? Ağrı, acı, terleme var mı? LOGITECH G PRO X 7.1 Surround Ses Oyuncu KulaklıÄı - Siyah
Bu üründen bahsediyorsunuz değil mi?

Şimdi gördüm bu yorumu.

Hocam, 1 2 saat oyunda rahatsız ediyor mu? Ağrı, acı, terleme var mı? LOGITECH G PRO X 7.1 Surround Ses Oyuncu KulaklıÄı - Siyah
Bu üründen bahsediyorsunuz değil mi?
Hayır, konuda bahsi geçen kulaklık wireless modeli.

Konuda konfor ile ilgili eksik yorum yapmışım, benim hatam. Kulaklık sadece deri padlerde acı veriyor bana. Kumaş padler çok rahat, +10 saat aralıksız çıkarmadığım oluyor. Bazen sadece sağ kulağım ağrı yapıyor ama benim fizyolojimle ilgili olsa gerek.

Terleme kişiden kişiye ve hava koşullarına göre değişebilir. Benim saçım yağlı ve çabuk terlediğinden kulaklığın üst deri yastığına bulaşıyor, onun da önlemi peçete kullanmak.

Bu arada wireless modelinde çok dip ses var. Hiç hoş değil.

Hayır, konuda bahsi geçen kulaklık Wireless modeli.

Konuda konfor ile ilgili eksik yorum yapmışım, benim hatam. Kulaklık sadece deri padlerde acı veriyor bana. Kumaş padler çok rahat, +10 saat aralıksız çıkarmadığım oluyor. Bazen sadece sağ kulağım ağrı yapıyor ama benim fizyolojimle ilgili olsa gerek.

Terleme kişiden kişiye ve hava koşullarına göre değişebilir. Benim saçım yağlı ve çabuk terlediğinden kulaklığın üst deri yastığına bulaşıyor, onun da önlemi peçete kullanmak.

Bu arada Wireless modelinde çok dip ses var. Hiç hoş değil.

Kumaş pedleri nereden temin ettiniz hocam, yanında mı geliyor? Kablolu modeli ile ne farkı var ki şekil olarak? Almayı düşünüyorum ama karar veremedim. En çok ergonomi önemli benim için.

Kumaş pedleri nereden temin ettiniz hocam, yanında mı geliyor? Kablolu modeli ile ne farkı var ki şekil olarak? Almayı düşünüyorum ama karar veremedim. En çok ergonomi önemli benim için.

Bununla ilgili bir fotoğraf atmıştım bakabilirsin bayağı malzemesiyle verdiler bana kulaklığı, o konuda Logitech düşünceli davranmış :) atıyorum konuyu buraya.
Sayfa 7'de aşağıya inin görürsünüz resmi.

Son düzenleme:
İki model arasında kozmetik olarak bir fark yok. Ergonomi olarak wireless modelinde kulaklığın üzerinden ses seviyesi gibi ayarları kumanda ediyorsunuz.

Kutu açılımı videolarını izleyiniz.

Bununla ilgili bir fotoğraf atmıştım bakabilirsin bayağı malzemesiyle verdiler bana kulaklığı, o konuda Logitech düşünceli davranmış :) atıyorum konuyu buraya.

Cloud III memnun değiller, beklentileri karşılamamış sanırım hocam? G PRO neden önermediniz?

BlackShark V2 duydum o nasıl?

Geri
Yukarı