Logitech G Pro X kulaklık konforlu mu?

Little Doge

Hectopat
Daha fazla  
Logitech G Pro X Wireless modelini almayı düşünüyorum fakat forumlarda ve yorumlarda çokça 'rahatsız' bir kulaklık olduğu belirtilmiş.

Kulak bölgesine kısa sürede ağrı yapıyor mu? Kullanan arkadaşlar memnun mu?

Ben G PRO X'i kullanırken rahatsız oluyordum, çünkü kulak kıkırdağının denk geldiği yerde sünger yok, kulağınla sürücü arasında ince bir kumaş parçası var sadece. Tabii ben uzun süreli kullanımlarda sorun yaşıyordum, yoksa 3-4 saatlik kullanımlarda problem yok.

Logitech G Pro X Wireless modelini almayı düşünüyorum fakat forumlarda ve yorumlarda çokça 'rahatsız' bir kulaklık olduğu belirtilmiş.

Kulak bölgesine kısa sürede ağrı yapıyor mu? Kullanan arkadaşlar memnun mu?

Kulaktan kulağa değişiyor. Ben uzun kullanımda sorun yaşamıyorum.

@NipponChemiConKYCap @BerkayZ87 Zamanında G935 alıp boğuk sesi yazılımla dahi çözemeyip iade etmiştim.
Bunda da aynı problem devam ediyor mu acaba?
G PRO X Wireless'i bilmiyorum ama G PRO X'te bir problem yoktu. G935'in kablolu versiyonu olan G635'i de aktif kullanıyorum ve boğukluk yok. G935'te de olmaması gerek, belki elindeki üründe sıkıntı vardır.

Uzun süreli kullanımlarda hafif kıkırdakta ağrı yaptığı bir gerçek. Ancak 2 saat aralıksız oyun oynadığımda bir rahatsızlık hissettirmiyor. G PRO X kullanıyorum, Wireless modelinden farklı bir malzeme yapısı yok. Tavsiye edebileceğim bir kulaklık.

Ben oldukça detaycıyım bu doğal ses konusunda. Derdim CS'de ses kasmak değil; hikayeli oyunlarda, filmlerde ve müziklerde en olması gereken sesi almak istiyorum.
Bunu G935'te pek iyi deneyimlememiştim çünkü her ekolayzer ayarına rağmen her ses boğuk geliyordu.

Herkesin kulağı aynı değil elbette ama doğal seste hemfikir olunabilir diye düşünüyorum. Sizin fikirlerinize ve deneyimlerinize göre kulaklığı satın alacağım.

Ben oldukça detaycıyım bu doğal ses konusunda. Derdim CS'de ses kasmak değil; hikayeli oyunlarda, filmlerde ve müziklerde en olması gereken sesi almak istiyorum.
Bunu G935'te pek iyi deneyimlememiştim çünkü her ekolayzer ayarına rağmen her ses boğuk geliyordu.

Herkesin kulağı aynı değil elbette ama doğal seste hemfikir olunabilir diye düşünüyorum. Sizin fikirlerinize ve deneyimlerinize göre kulaklığı satın alacağım.
Şimdi G935'in bozuk muydu yoksa sağlam mıydı bilmiyorum, zira kablolu versiyonlarıyla alakalı konuşacak olursak G635'i ben G PRO X'ten daha çok beğenmiştim. G PRO X'in ekolayzerli hali G635'in stok haliydi, yani G635 stok olarak oldukça dengeli bir ses profiline sahip idi. Ama sen şimdi boğuk demişsin, bu boğukluk acaba benim duyduğum sese boğuk demen mi yoksa kulaklığında yaşanan problemden ötürü boğuk demen mi onu bilmiyorum. G PRO X alacaksan ekolayzer yapman şart, ama sağlam bir G935'in normal şartlarda ekolayzer istememesi gerek, en kötü bass bölgesini birazcık kısar yoluna devam edersin yani.

Bu belirsizliği ben de bilemiyorum elbette. Yıllar boyu G231 kullanmanın ardından G935'e geçmek resmen çağ atlattı. Yıllardır teneke sesi dinliyormuşum dedirtti ama boğukluğu da ayrı sinir etti.

Belki benim kulağım alışkın değildir bilemiyorum ancak iyi bildiğim oyunların bazı ses detaylarının boğuk olduğuna emindim.

Bu belirsizliği ben de bilemiyorum elbette. Yıllar boyu G231 kullanmanın ardından G935'e geçmek resmen çağ atlattı. Yıllardır teneke sesi dinliyormuşum dedirtti ama boğukluğu da ayrı sinir etti.

Belki benim kulağım alışkın değildir bilemiyorum ancak iyi bildiğim oyunların bazı ses detaylarının boğuk olduğuna emindim.
G PRO X Wireless'i alabilirsin bence, baktın stok performansını beğenmedin, ekolayzer yaparız, kablolu versiyonunun ekolayzer tepkisi mükemmeldi.

Geri
Yukarı