Logitech G PRO X mi HyperX Cloud II mi?

WitcherFate

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, araştırmaktan çok yoruldum.
Bu ikisinden birini tercih edeceğim artık.

Logitech yaklaşık ₺200 daha pahalı.

Kullanım alanları: Oyun (Apex, R6, CS:GO vb.) Ce müzik.

Anakart: TUF B550 Plus

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Not: Şimdiye kadar hep Rampage kullandım ve performans açısından yeterli geliyordu diyebilirim. Bu sefer biraz üst seviye denemek için bütçemi ayırdım.

Pro X daha iyi bence. Ses, mikrofon kalitesinde daha iyi. Üstelik yazılımında birsürü ince ayar var. Oyununa göre özelleştirip profiller yapabilirsin.
Cloud 2'nin 3.5 MM versiyonu olan Cloud 1'i uzun yıllar kullandım. R6 Siege'de kullandım. Anakartın ses çipi Alc1220 ve yazılım Nahimic 3 idi. Cloud 2'de yazılım yoktu bildiğim kadarıyla ve bu bir eksi oyuncu kulaklıklarında.

Pro X daha iyi bence. Ses, mikrofon kalitesinde daha iyi. Üstelik yazılımında birsürü ince ayar var. Oyununa göre özelleştirip profiller yapabilirsin.
Cloud 2'nin 3.5 MM versiyonu olan Cloud 1'i uzun yıllar kullandım. R6 Siege'de kullandım. Anakartın ses çipi Alc1220 ve yazılım Nahimic 3 idi. Cloud 2'de yazılım yoktu bildiğim kadarıyla ve bu bir eksi oyuncu kulaklıklarında.
Ya ilk defa bu kadar bütçe ayırdım bir kulaklık için, bendeki rampage lerin performansından memnun olsam da hepsi garantisinin bittiği gün itibariyle sorun çıkarmaya başlıyor, bu iki modelde de bunu yaşamak istemiyorum 3-4 yıl artık arkama bakmak istemiyorum da
Oyun performansı konusunda Cloud 2.
Az önce yaptığım alıntıyı size de söylemek istemiştim

Ya ilk defa bu kadar bütçe ayırdım bir kulaklık için, bendeki rampage lerin performansından memnun olsam da hepsi garantisinin bittiği gün itibariyle sorun çıkarmaya başlıyor, bu iki modelde de bunu yaşamak istemiyorum 3-4 yıl artık arkama bakmak istemiyorum da

Az önce yaptığım alıntıyı size de söylemek istemiştim
Ben 3 yıldır Cloud 2 kullanmaktayım ve ağırlıklı FPS oyunları oynamaktayım. Oyunlardaki verdiği ses performansından çok memnunum.

Şu video'da alternatifler de var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kanal fare ve kulaklık incelemesinde oyuncu kafasında.
Birkaç yıldır takip ediyorum bu kanalı. Birçok Türkçe incelemeden iyiler. Özellikle kulaklıkta çok iyi.

Merhaba ipad pro için ben de logitech g pro x almayı düşünüyorum ve dönüştürücü ile kullanacağım.Bluetooh kulaklık ile ekran kaydı alırken problem oluyor bunda ses ve mikrofondan nasıl bir perfomans alırım veya öneriniz var mı fiyat 1500e kadar çıkabilirim oyun ve mikrofonu iyi olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı