Logitech g Pro X mikrofon ve ses sorunu

• Konuyu başlatan SCN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 103
  • Görüntüleme 22B
Merhabalar bende de kulaklık olarak G PRO X var sesinde bir boğukluk var gibi eski kulaklığıma göre (eski kulaklığım Razer Kraken 7.1) sorunu çözümü nedir acaba?

Merhabalar bende de kulaklık olarak G PRO X var sesinde bir boğukluk var gibi eski kulaklığıma göre (eski kulaklığım Razer Kraken 7.1) sorunu çözümü nedir acaba?
İade etmek 😁
Ekolayzer ayarlarıyla biraz oyna hocam. Olmazsa hazır ayarlardan al memnun kalmazsan iade edersin.
Selamlar, aynı kulaklığı kullanıyoruz. Birkaç otomatik ayar indirdim müzik konusunda beni tatmin ediyor ama valorantta 500 liraya aldığım Cloud Stinger'den daha iyi ses kasılıyor. Yani bir türlü anlamadım ben bu kulaklığı. Gta V Cyberpunk 2077 gibi oyunlarda sesi az gibi hissediyorum. Bağlantılar tam ve USB kartı ile kullanıyorum. Aldığım yerin politikasına göre iade edemem ama servis alır mı bilmiyorum cidden çok kararsızım siz ne dersiniz?

Selamlar, aynı kulaklığı kullanıyoruz. Birkaç otomatik ayar indirdim müzik konusunda beni tatmin ediyor ama valorantta 500 liraya aldığım Cloud Stinger'den daha iyi ses kasılıyor. Yani bir türlü anlamadım ben bu kulaklığı. Gta V Cyberpunk 2077 gibi oyunlarda sesi az gibi hissediyorum. Bağlantılar tam ve USB kartı ile kullanıyorum. Aldığım yerin politikasına göre iade edemem ama servis alır mı bilmiyorum cidden çok kararsızım siz ne dersiniz?
Ben de Cloud 2 den geçiş yaptım. Kulaklığı ilk taktığımda ses kötüydü sonra forumdaki bir mesajdan görüp önce telefon kablosuyla taktım bilgisayara, sonra kendi kablosuyla taktım. Ses ayarlarından sorun gider dedim windowsun kendi yapılandırmasını falan yaptım. Biraz uğraştım tam olarak neyi değiştirince düzeldi bilmiyorum fakat düzeldikten sonra on numara oldu.

Cloud 2, Cloud Alpha S, Arctis Pro, Corsair Void Pro modellerinin hepsini kullandım ve hepsinden çok çok daha iyi bir kulaklık. Sadece kulaklığı taktıktan sonra tamamen yazılımsal olarak bir aksaklık oluyor. Onu çözünce normale dönüyor. Fakat nasıl düzelttiğimi kendim de anlamadım maalesef.

bende ses kısıklığı değildde boğukluk sıkıntı ses çok aşırı derecede artabiliyor ama boğukluk sorunu her şeyi denedim çıkar tak yaptım her parçayı, usb girşini değiştirdim g hubu sşlşdm yükledim ama bşr türl düzelmedi problem. aynı şekilde müzikte sıkıntı yok ama oyunlarda sıkıntılı. daha öncede bazı kişilerde boğukluk olmuş 2-3 gün içinde düzelmesse iade edicem. iade ettiğim zaman kabul ediceklerini düşünmüyorum heleki pandemi döneminde çok zor ama durum böyle gidderse yapıcak başka birşey olmucak mecbur iadeye götürcem.
yazılım farkından dolayı olabilir
yazılım farkı derken

Son düzenleme:
Ben de Cloud 2 den geçiş yaptım. Kulaklığı ilk taktığımda ses kötüydü sonra forumdaki bir mesajdan görüp önce telefon kablosuyla taktım bilgisayara, sonra kendi kablosuyla taktım. Ses ayarlarından sorun gider dedim windowsun kendi yapılandırmasını falan yaptım. Biraz uğraştım tam olarak neyi değiştirince düzeldi bilmiyorum fakat düzeldikten sonra on numara oldu.

Cloud 2, Cloud Alpha S, Arctis Pro, Corsair Void Pro modellerinin hepsini kullandım ve hepsinden çok çok daha iyi bir kulaklık. Sadece kulaklığı taktıktan sonra tamamen yazılımsal olarak bir aksaklık oluyor. Onu çözünce normale dönüyor. Fakat nasıl düzelttiğimi kendim de anlamadım maalesef.
Şöyle birazcık düşünsen olur mu ya çünkü iade ettim edicem yani o dereceye getirdi beni kulaklık çok üzüldüm çünkü bu kadar para verip böyle perforamans vermesine

Şöyle birazcık düşünsen olur mu ya çünkü iade ettim edicem yani o dereceye getirdi beni kulaklık çok üzüldüm çünkü bu kadar para verip böyle perforamans vermesine
Bende aynı durumdayım bu kadar paranın hayalin karşılığı gerçekten bu olmamalı
Şöyle birazcık düşünsen olur mu ya çünkü iade ettim edicem yani o dereceye getirdi beni kulaklık çok üzüldüm çünkü bu kadar para verip böyle perforamans
Hocam telefon kablosunu direk mi taktınız yolsa başka bi aparatdaha eklediniz mi ucuna

Hocam ben bir defa daha telfon kablosuyla deeceğim bugün sonucu yazarım umarım işe yarar
gocam telefon kablosunu telefona taktım daha sonra tekrara normal bilgisayar kablosuyla usbyi kullanarka bilgisayara taktım ve ses fortnite ta düzeldi gibi vvalorantı deniyce mşimdi
valoranttada denedim ses boğuklu gitti gibi geilio bana ama 2 gündür bu kulaklığıı kullanıyorum belki kulağım bu sese alıştığından dolayı bana düzeldi gibide geliyor olabilir eski kulaklığımla karşılaştrıma yapıp tekrar bilgilendiricem
Yok hocam kaldırdım ben yarın göndereceğim ürünü uğraşmak istemiyorum.
hocam bi deneyin derim olucak gibi

hocam telefon kulaklığını taktım çıkarttım sonra bilgisayar kulakllığını taktım sorun gider dedim ses geliştimelerini ve ses efektlerini kapat dedi nerden yapılcağını bulamadım yerini hatırlıyo olabilirmisin

Son düzenleme:

Geri
Yukarı