Logitech g Pro X mikrofon ve ses sorunu

• Konuyu başlatan SCN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 103
  • Görüntüleme 22B
Logitech G PRO X'i 2 gün önce aldım. Tek sıkıntı çektiğim konu mikrofonuna ne ayar yaparsam yapayım. Sesi abartı derecede alıyor, her şeyi iletiyor. Kafayı yicem. Logi desteğe yazdım onlarda iade et cart curt, şunları falan yap diye saçmalıyor.

Logitech G PRO X'i 2 gün önce aldım. Tek sıkıntı çektiğim konu mikrofonuna ne ayar yaparsam yapayım. Sesi abartı derecede alıyor, her şeyi iletiyor. Kafayı yiyeceğim. Logi desteğe yazdım onlarda iade et cart curt, şunları falan yap diye saçmalıyor.

Size kullandığım ayarı atayım mı? Dibimde olan kişilerin dahi sesi gelmiyor.

Logitech G PRO X'i 2 gün önce aldım. Tek sıkıntı çektiğim konu mikrofonuna ne ayar yaparsam yapayım. Sesi abartı derecede alıyor, her şeyi iletiyor. Kafayı yiyeceğim. Logi desteğe yazdım onlarda iade et cart curt, şunları falan yap diye saçmalıyor.

Atar mısınız merak ettim.

Ayrıca çok kaliteli mikrofon ayarı isterseniz atarım, bunu abimle aynı odada otururken kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_127.png
    Screenshot_127.png
    36,3 KB · Görüntüleme: 150
  • Screenshot_126.png
    Screenshot_126.png
    53,4 KB · Görüntüleme: 139
  • Screenshot_125.png
    Screenshot_125.png
    57,2 KB · Görüntüleme: 147
  • Screenshot_124.png
    Screenshot_124.png
    59,6 KB · Görüntüleme: 122
  • Screenshot_123.png
    Screenshot_123.png
    59,4 KB · Görüntüleme: 140
  • Screenshot_122.png
    Screenshot_122.png
    87,4 KB · Görüntüleme: 124
Size kullandığım ayarı atayım mı? Dibimde olan kişilerin dahi sesi gelmiyor.
Hocam deneyeceğim çok teşekkür ederim çok sağolun. Bir tek bu problemi kafaya takmıştım. Gürültü azaltma ne hikmetse çalışmıyor bende. Ama sizin ayarlarınızı deneyeceğim.
Ayrıca çok kaliteli mikrofon ayarı isterseniz atarım, bunu abimle aynı odada otururken kullanıyorum.
Çok kaliteli ayarını da atarsanız sevinirim :)
Hocam bu ayarları yaptıktan sonra discord'da denedim maalesef alıyor sesleri. Hatta maçı izliyordum şimdi. Spiker sesini falan alıyor yani kulaklık anlamadım gitti.

Son düzenleme:
Hocam bu ayarları yaptıktan sonra Discord'da denedim maalesef alıyor sesleri. Hatta maçı izliyordum şimdi. Spiker sesini falan alıyor yani kulaklık anlamadım gitti.

Hocam siz yan sesten mi deniyorsunuz? Yan ses ayarında bende de öyle zaten.

Çekip atıyorum.

Hocam ben size gürültü engelleme ayarını attığımda eksik bir ayarı atmışım, onu bu mesajdan sonra atacağım bir deneyin.

Hocam deneyeceğim çok teşekkür ederim çok sağ olun. Bir tek bu problemi kafaya takmıştım. Gürültü azaltma ne hikmetse çalışmıyor bende. Ama sizin ayarlarınızı deneyeceğim.

Hocam bu ayarları yaptıktan sonra Discord'da denedim maalesef alıyor sesleri. Hatta maçı izliyordum şimdi. Spiker sesini falan alıyor yani kulaklık anlamadım gitti.

Bu ayarı da bu şekilde yaptınız mı? Screenshot_136.png adlı fotoğraftaki ayar, 100 ve 20.

Dosya Ekleri

• Screenshot_135.png
    Screenshot_135.png
    12,5 KB · Görüntüleme: 117
  • Screenshot_134.png
    Screenshot_134.png
    30,7 KB · Görüntüleme: 96
  • Screenshot_133.png
    Screenshot_133.png
    55 KB · Görüntüleme: 109
  • Screenshot_132.png
    Screenshot_132.png
    42,7 KB · Görüntüleme: 94
  • Screenshot_131.png
    Screenshot_131.png
    51,1 KB · Görüntüleme: 76
  • Screenshot_130.png
    Screenshot_130.png
    57,5 KB · Görüntüleme: 72
  • Screenshot_129.png
    Screenshot_129.png
    54,5 KB · Görüntüleme: 80
  • Screenshot_128.png
    Screenshot_128.png
    90,6 KB · Görüntüleme: 82
  • Screenshot_136.png
    Screenshot_136.png
    16,1 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleme:
Hocam siz yan sesten mi deniyorsunuz? Yan ses ayarında bende de öyle zaten.

Çekip atıyorum.
Hayır hocam :( Yan ses 0'da buna rağmen sesleri alıyor. Yan sesi kendimi duymak için ara sıra açıyorum. Hatta size ekliyim atıyorum o kısmı. Spiker konuşuyor şuan hoparlörlerden ve sesi alıyor gördüğünüz gibi

Dosya Ekleri

• maçmaç.jpg
    maçmaç.jpg
    110,4 KB · Görüntüleme: 139

Geri
Yukarı