Logitech G PRO X superlight double Click sorunu devam ediyor mu?

7 8 ayda patladı bende Scroll tuşu bozuldu tam işlevli çalışmıyor Double Click yapsa gene iyi Quadro yapıyor:D Vatandan Aldım Garantiye verdim bakalım ne olacak 2-3 aydır da götürememiştim bir de deneyeceğiz artık

7 8 ayda patladı bende Scroll tuşu bozuldu tam işlevli çalışmıyor Double Click yapsa gene iyi Quadro yapıyor:D Vatandan Aldım Garantiye verdim bakalım ne olacak 2-3 aydır da götürememiştim bir de deneyeceğiz artık
Durum nedir hocam ? Superlight mı kullanıyorsunuz hala ?

Arkadaşlar 1 saate gidip bu fareyi almayı planlıyorum, farenin bu modelinde de kronik double Click problemleri devam etmekte mi?

Hocam bu fiyatlara almayı tercih etmeyin çok kaliteli bir ürün değildir bu fiyatlara daha kaliteli ürünler vardır.

Hocam sıfır almakla uğraşmayın sarı sitede Outlet'ler modlanmışlar falan var hem onlar daha ucuz hem daha iyi.

Son düzenleme:
Hocam bu fiyatlara almayı tercih etmeyin çok kaliteli bir ürün değildir bu fiyatlara daha kaliteli ürünler vardır.

Hocam sıfır almakla uğraşmayın sarı sitede Outlet'ler modlanmışlar falan var hem onlar daha ucuz hem daha iyi.
Hocam bu mesaj attıgım gün ürünü satın aldım. Şuan kullanmaktayım mousenin adaptörü biraz uzakta olunca bazen ufak bir gecikme gibi bişi yaşanabiliyor bunun haricinde üründen memnunum ancak daha uyguna alınabiliyorsa (fury z modeli çok öneriliyordu) tercih edilebilir. Bu gönderiyi inceleyen arkadaslar bu seçenekleri değerlendirebilir.

Hocam bu mesaj attıgım gün ürünü satın aldım. Şu an kullanmaktayım farenin adaptörü biraz uzakta olunca bazen ufak bir gecikme gibi bir şey yaşanabiliyor bunun haricinde üründen memnunum ancak daha uyguna alınabiliyorsa (Fury Z modeli çok öneriliyordu) tercih edilebilir. Bu gönderiyi inceleyen arkadaşlar bu seçenekleri değerlendirebilir.

Umarım çift tıklama yaşamazsınız. Skatezlerin kayma durumu çok kötü diyorlar doğru mudur?

Hocam bu mesaj attıgım gün ürünü satın aldım. Şu an kullanmaktayım farenin adaptörü biraz uzakta olunca bazen ufak bir gecikme gibi bir şey yaşanabiliyor bunun haricinde üründen memnunum ancak daha uyguna alınabiliyorsa (Fury Z modeli çok öneriliyordu) tercih edilebilir. Bu gönderiyi inceleyen arkadaşlar bu seçenekleri değerlendirebilir.

Hocam Furyz'yi deneyimlediniz mi nasıldır önerir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı