Logitech G PRO X Wireless kısık ses veriyor

mcemtunc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Logitech G PRO X Wireless modelini 3 gün oldu alalı. Daha önceden HyperX Cloud II kullanıyordum. G HUB uygulamasını indirmeden kullandığımda ilk başta tatmin vermedi fakat uygulamayı kurup özel EQ ayarlarıyla çok iyi bir ses alıyorum ve hoşuma gitti. Fakat bir problemim var bir türlü çözemedim. Valorant'a girdiğim zaman oyunun sesi aşırı kısılıyor. Forumdaki çözümleri denedim fakat çözüm olmadı ondan yeni bir konu açma gereksinimi duydum. Şu ana kadar yaptıklarımı alta yazıyorum.
G HUB'ı sildim. Aygıtlardan G PRO'yu kaldırdım. Yeniden başlattım ardından kablo ile takıp arkasından USB dongle ile kurulumunu yaptım. Forumdaki arkadaşlar DTS üzerinden Surround kullanımı tavsiye ettiği için G HUB'ı kurmadan DTS kurup kulaklığı DTS'e çektim. Ardından G HUB'ı kurdum. Kurulumu yaptıktan sonra DTS ayarı bozuldu ben de ses ayarlarından 16 bit 44100 CD kalitesine çektim. Ondan sonra bu sorunum da çözüldü kulaklığı tekrar DTS yapabildim fakat Valorant'a girdiğim zaman aşırı ses düşüyor. Özel EQ ayarları indirip profile onu kalıcı hale getirdim. Şu an en son kurduğum halinde oyun profillerini devre dışı bırakmadım fakat ilk yüklediğimde devre dışı bırakmak aklıma gelmişti. Devre dışı bırakmama rağmen yine düzelmemişti. Ardından yine bir forumda başka bir arkadaş bu haldeyken ses video denetleyicisinden Logitech G PRO'nun sürücüsünü kaldırıp tekrar USB Dongle'ı çıkarıp takmamı istiyor. Bu şekilde yaptığım zaman Valorant'ta sesler düzeliyor fakat bu sefer de G HUB üzerinde cihazım kuruluyor olarak gözüküyor ve düzelmiyor. O şekilde kaldığı için de ne EQ ayarı yapabiliyorum ne pil seviyesi vs. falan gözüküyor. Aynı zamanda da oyundaki sesi de yine çok gürültülü olduğu için oyunu oynarken de dert yaşıyorum. Bununla alakalı çözümü veya bilgisi olan çözüme ulaşmış olan biri varsa yardım ederse çok sevinirim.

Geri
Yukarı