Logitech G PRO X Wireless aşırı düşük ses veriyor

lengthok

Hectopat
Makaleler
5
Merhaba, bugün satın aldığım Logitech G PRO X Wireless kulaklığımı kullanmaya başladım. Sesi çok aşırı düşük geldi kulağıma. Bunun bir çözümü yok mu? Uygulmasında da çözüm bulamadım. İade etmek istiyorum eğer sesi böyleyse.

Bundan önceki kulaklığınız neydi? Bende g pro x kablolu versiyonu mevcut oyun içi ayarlar %100 windows üzerinden %50 olarak kullanıyorum bana fazla bile geliyor.

Merhaba, bugün satın aldığım Logitech G PRO X Wireless kulaklığımı kullanmaya başladım. Sesi çok aşırı düşük geldi kulağıma. Bunun bir çözümü yok mu? Uygulmasında da çözüm bulamadım. İade etmek istiyorum eğer sesi böyleyse.
Birde ben yazılımsız kullanıyorum yazılımı bozuk ve saçmaydı. Şuana kadar eksiğini de görmedim yazılımın.

Bundan önceki kulaklığınız neydi? Bende G PRO X kablolu versiyonu mevcut oyun içi ayarlar %100 Windows üzerinden %50 olarak kullanıyorum bana fazla bile geliyor.

Bir de ben yazılımsız kullanıyorum yazılımı bozuk ve saçmaydı. Şu ana kadar eksiğini de görmedim yazılımın.

Corsair HS50 Pro.

Bu çıkan ses anormal düşük bence. Bu sesten kimse rahatsız olamaz.

Genel olarak oyun için tasarlanan logitech kulaklıklar düşük ses verir. Müzik için iyi performans beklemeyin.

Geri
Yukarı