Logitech G Pro X Wireless Windows 10 Kulaklığımı Hoparlör Olarak Görüyor

YAPRAKRULEZ

Hectopat
Arkadaşlar yeni kulaklık aldım fakat Windows 10 kulaklığı hoparlör olarak algılıyor ve ses duyamıyorum. Bu konu hakkında yardım gerekmekte,

Herkese iyi forumlar.

Kulaklık: Logitech G Pro X Wireless

Arkadaşlar yeni kulaklık aldım fakat Windows 10 kulaklığı hoparlör olarak algılıyor ve ses duyamıyorum. Bu konu hakkında yardım gerekmekte,

Herkese iyi forumlar.

Kulaklığı nereden ve kaç paraya aldığını sorabilir miyim? Yeni çıktı ve burada bulunmuyor.

Kulaklığı nereden ve kaç paraya aldığını sorabilir miyim? Yeni çıktı ve burada bulunmuyor.
Hollandadan arkadaşım getirdi
G Hub kurduktan sonra bu tarz sorunları yazılım kendisi düzeltiyor otomatik.
Bende düzeltmiyor
1600704292414.png

Hoparlör olarak algılıyor sorun bu

Selamlar. Bu kulaklıktan bende satın aldım 1 hafta önce. Ben ciddi ses kalitesi sorunu yaşıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
Türkiye'de Vatan Bilgisayar mağazalarından satın alabilirsiniz.

Herkese iyi forumlar.

Sistem höparlör olarak tanıması bir problem teşkil etmiyor. Bende G430 vardı. Sistem yine hoparlör olarak tanıyordu. Ama bir sorun teşkil etmiyor.

Son düzenleme:
ben aide ettim kulaklığı yenisini verdiler şuab kullandığım kulaklıkta sıkıntı yok herhangi bi sıkıntı oldupunu düüşünüyosanız geri iadeye gönderin zaten sıkıntısı varsa üst sekment ürün olduğundan dolayyı direk farklı cihazla değğşimi oluyo

ben aide ettim kulaklığı yenisini verdiler şuab kullandığım kulaklıkta sıkıntı yok herhangi bi sıkıntı oldupunu düüşünüyosanız geri iadeye gönderin zaten sıkıntısı varsa üst sekment ürün olduğundan dolayyı direk farklı cihazla değğşimi oluyo
Merhaba, aynı ürünlemi değiştirdiler tekrar. Farklı bir şey mi yaptınız sorunu düzeltmek için?

Geri
Yukarı