Logitech G102 iade edilip G300s alınır mı?

Bütçe
850

!Alemdar!

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Rtx 4070 12 gb oc
İşlemci: İntel i5 13400f
Ram: Xpg16+16 gb 3200 mhz
Anakart: ASUS Prime B760-PLUS D4
PSU: FSP 650-51aac 650W Power Supply 80 Plus bronz.
Depolama: 2 ssd +2 m2 ssd
Meslek
Bilişim Teknolojileri Uzmanı
Öncelikle selam,
2 yıl boyunca Logitech G300s kullandım ve orta tuşu bozuldu bundan ötürü arkadaşımın tavsiyesi üzerine "Logitech 910-005823 G102 Lightsync Black 8000DPI 6 tuş optik RGB" mouse aldım fakat elime pek oturmadı ve mousepad'e sürtünme sesi çıkarıyor. Sizce iade edip yeniden G300s alınır mı? 2024 yılında hala kullanılabilir mi? Sizce hangisi daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
G300S malzeme kalitesi olarak pek iyi değil. Düz G102'yi çıktığından beri kullanıyorum elinize oturmaması çok normal alışkın değilsiniz.

İki mouse'u da aynı anda kullanıyorum çalışırken G300S makro tuşları yüzünden, evde oyun oynarken G102 kalitesi yüzünden.

Öncelikle selam,
2 yıl boyunca Logitech G300s kullandım ve orta tuşu bozuldu bundan ötürü arkadaşımın tavsiyesi üzerine "Logitech 910-005823 G102 Lightsync Black 8000DPI 6 tuş optik RGB" mouse aldım fakat elime pek oturmadı ve mousepad'e sürtünme sesi çıkarıyor. Sizce iade edip yeniden G300s alınır mı? 2024 yılında hala kullanılabilir mi? Sizce hangisi daha iyi?
İkisi de kötü mouselar. Steelseries prime alabilirsin aynı bütçede.

Geldi "çeliksericiler".

Alınca o kadar üzülüyorsunuz ki kabloyu söküp kutusunu mouse olarak kullanınca daha iyi çalıştığını farkediyorsunuz.

Geldi "çeliksericiler".

Alınca o kadar üzülüyorsunuz ki kabloyu söküp kutusunu mouse olarak kullanınca daha iyi çalıştığını farkediyorsunuz.
Bu forumda Steel Seriesciler yok kafanızdan sallamayın SS Prime iyi mouse. Sadece 60 IQ Razer fanboyları var oda az. Millet ne iyise onu öneriyor genel olarak.

Geldi "çeliksericiler".

Alınca o kadar üzülüyorsunuz ki kabloyu söküp kutusunu mouse olarak kullanınca daha iyi çalıştığını fark ediyorsunuz.

Bu arkadaşı takmanızı önermem.

Scroll koparmalı "çelikseriler", çift basmalı "çelikseriler", boş ver kanka "çelikseriler".

Kimse kusura bakmasın, çevre biriminde A4Tech ve Logitech'in tırnağını geçebilecek 1 marka yok, tırnağının Kirin'i de Trust geçiyor.

Sırasıyla logi>a4>trust>kalan markalar VS.

G300s 5 ayda çizilme yaşıyor umursamıyorsan al ya da G102 al torunlara kalsın.

Başka bir konuda da böyle yazmış. Gülünç.

Bu arkadaşı takmanızı önermem.

Başka bir konuda da böyle yazmış. Gülünç.
Club Bruhhe.

İmzaya kaç metre CAT6 kullandığını yazmış bir üye çelikseri düşmanına karşı geliyor "patırtı sesi".

Club bruhhe.

İmzaya kaç metre CAT6 kullandığını yazmış bir üye çelikseri düşmanına karşı geliyor "patırtı sesi".

Zaten anca onu diyebilirsin. Başka diyebileceğin bir şey yok çünkü fanboysun. G300s falan öneriyor hahahaha. Tarihi eser. Kötü sensör kötü Switch çift tıklama sorunlu. Bir de "çelikseri" kronik çift tıklama falan diyor. Modele desen hadi tamam. Marka ne alaka kardeşim?

Profilinde Jhin olan adamdan ne bekliyorsunuz gülün geçin.

Aynı fiyatta NZXT lift'te mevcut ayrıca fakat prime'ın switchleri daha iyi.

Geri
Yukarı