Logitech G230 kutu açılımı ve ön inceleme

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 gün önce uzun araştırmalarım sonucu logitech G230 kulaklığı aldım. Bu yazımda kulaklığı almak isteyen arkadaşlarımla bir nebze olsa cihazla ilgili kendi düşüncelerimi paylaşmak istedim.

Öncelikle kulaklığı vatan computer dan 179 TL gibi bir rakama aldım ve eve geldim kutusunu açtığımda beni ilk aşamada sallanan lambur lumbur bir malzeme karşıladı. Fakat incelemeye başladığımda hiç de öyle olmadığını fark ettim. Kulaklık gerçekten sağlam ve bizim rahatlığımız için üretilmiş adeta (y)

İncelemeye devam ettiğimde gayet şık bir tasarıma sahip olduğunu ve malzeme kalitesinin gerçekten tatmin edeci olduğu gördüm. Hele kulak yastıkları ve kafa üstü yastığımızın yumuşaklığına ve rahatına diyecek yok (y)

Ses kalitesi olarak bakarsak kulaklarınız kulak yastıklarının içinde kaldığı için kulaklık resmen dış ortamla sizin aranızda bir yalıtım görevi görüyor, basları ve tizleri gerçekten güzel iletiyor.

Ses kalitesi de benim hoşuma gitti vel hasıl kelam söyleyeceklerim bu kadar. Fiyatına göre gayet iyi bir ürün tavsiye ederim. Daha detaylı bilgi için sizler için hazırlamış olduğum kutu açılımı ve inceleme video mu izleyebilirsiniz.

Teşekkürler :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soru ve önerilerinizi beklerim o_O

Son düzenleyen: Moderatör:
G501 havada karada alır. G230 4-5 saat sonra ağrı yapmaya başlıyor. Ses kalitesi fena değil ama 170 TL'lik bir kulaklık için rezalet ötesi. Bunların dışında kulaklık sağlam değil. 1.5 senedir kullanıyorum. Ağustos ayında ağrı yapıyor diye kulaklığı çıkarayım kafamdan dedim ve çıkarmam ile sağ tarafının kopması bir oldu. 70-80 TL olsa kesinlikle alınabilir bir kulaklık ama buna 170 TL kesinlikle ama kesinlikle verilmez. Ayrıca kulaklık Stereo. G501 ise 7.1.

A4Tech hepsinden iyi be. Adamların mouselerinde çok sağlam makroları oluyor ve ele de çok rahat oturuyor. Mouse tercihi olarak kesinlikle yapılabilir.
A4Tech hepsinden iyi mi? Tamam kaliteli ürünleri olabilir ama SteelSeries'in en kötü faresiyle bile yarışamaz. SteelSeries tamamen oyuncular için tasarlanmış, terletmeyen yüzey, çok hafif ve hassas tuşlar. Diğer fareler gibi 20-30 tuşu yok. :) Ama yine de zevk meselesi.

Steelseries veya razer kullanmayi bende isterim ama tek sikintim var BUTCE aslinda siberia v2 ile bloody g501 ayni fiyatada birisi surround ve her sitede tavsiye edilen bir kulaklik oldugu icin yazdim g230uda bir kere denemistim o kadar rahat ettimki o gun alasim gelfi sonra arastirinca sterio oldugunu gordum sonra bana vatanda calisan birisi 5.1 surround oldugunu soledi cok kararsizim ne yapmaliyim ya.

Bu arada a4 tech in urunlerini bende begenmiyordum (x7 serisi )ama bloody serisi o kadar yabana atilacak bir seri degil dostum.

Yani fiyatina gore iyi

Steelseries veya razer kullanmayi bende isterim ama tek sikintim var BUTCE aslinda siberia v2 ile bloody g501 ayni fiyatada birisi surround ve her sitede tavsiye edilen bir kulaklik oldugu icin yazdim g230uda bir kere denemistim o kadar rahat ettimki o gun alasim gelfi sonra arastirinca sterio oldugunu gordum sonra bana vatanda calisan birisi 5.1 surround oldugunu soledi cok kararsizim ne yapmaliyim ya.
SteelSeries Siberia v2 Green: 210 TL
SteelSeries Kinzu v3: 100 TL
SteelSeries QcK: 40 TL

Bunlar gibi düşük bütçeli, ama diğer markaların en kaliteli ürünlerinden çok daha iyi olan modellere yönelebilirsiniz.

A4Tech hepsinden iyi mi? Tamam kaliteli ürünleri olabilir ama SteelSeries'in en kötü faresiyle bile yarışamaz. SteelSeries tamamen oyuncular için tasarlanmış, terletmeyen yüzey, çok hafif ve hassas tuşlar. Diğer fareler gibi 20-30 tuşu yok. :) Ama yine de zevk meselesi.
Hafifmiş yok terletmiyormuş falan boş işler bunlar. Ben A4Tech mouselerin makrosu sayesinde AN-94 ile 3 saniyede tüm mermiyi tek noktaya boşaltabiliyorsam bitti benim için. Yani bana göre bir mousenin oyuncu mousesi olarak tanıtılması için önce makro lazım. Yok 10 TL'lik Everest ile aynı bence. Benim arkadaşıma geçen BF3 aldık geçen dediğim 1 ay kadar önce. Yeni mouse alacaktı sırf BF3 için. Gitti Razer Deathadder aldı. Benim KD'yi görünce veya 1v1 de sürekli ölünce çıldırıyor :D Bende ona dedim adam akıllı makrosu olan bir şey alacaktın diye :D
Not: Tekrar söylüyorum. Bana göre.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı