Logitech G230 kutu açılımı ve ön inceleme

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 gün önce uzun araştırmalarım sonucu logitech G230 kulaklığı aldım. Bu yazımda kulaklığı almak isteyen arkadaşlarımla bir nebze olsa cihazla ilgili kendi düşüncelerimi paylaşmak istedim.

Öncelikle kulaklığı vatan computer dan 179 TL gibi bir rakama aldım ve eve geldim kutusunu açtığımda beni ilk aşamada sallanan lambur lumbur bir malzeme karşıladı. Fakat incelemeye başladığımda hiç de öyle olmadığını fark ettim. Kulaklık gerçekten sağlam ve bizim rahatlığımız için üretilmiş adeta (y)

İncelemeye devam ettiğimde gayet şık bir tasarıma sahip olduğunu ve malzeme kalitesinin gerçekten tatmin edeci olduğu gördüm. Hele kulak yastıkları ve kafa üstü yastığımızın yumuşaklığına ve rahatına diyecek yok (y)

Ses kalitesi olarak bakarsak kulaklarınız kulak yastıklarının içinde kaldığı için kulaklık resmen dış ortamla sizin aranızda bir yalıtım görevi görüyor, basları ve tizleri gerçekten güzel iletiyor.

Ses kalitesi de benim hoşuma gitti vel hasıl kelam söyleyeceklerim bu kadar. Fiyatına göre gayet iyi bir ürün tavsiye ederim. Daha detaylı bilgi için sizler için hazırlamış olduğum kutu açılımı ve inceleme video mu izleyebilirsiniz.

Teşekkürler :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soru ve önerilerinizi beklerim o_O

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries Siberia v2 Green: 210 TL
SteelSeries Kinzu v3: 100 TL
SteelSeries QcK: 40 TL

Bunlar gibi düşük bütçeli, ama diğer markaların en kaliteli ürünlerinden çok daha iyi olan modellere yönelebilirsiniz.
Kardesim oneriler icin cok sagol ama ben 200 tl vermisken surroundu da olsun isterim yani sencede hakli degilmiyim

Bide logitech g230 da 5.1 surround varmi

Vatanda bana var dediler heryerde sterio yazio anlayamadim

Kardesim oneriler icin cok sagol ama ben 200 tl vermisken surroundu da olsun isterim yani sencede hakli degilmiyim

Bide logitech g230 da 5.1 surround varmi

Vatanda bana var dediler heryerde sterio yazio anlayamadim
Razer'in Synapse programı, Stereo sesi 7.1 sese dönüştürüyor. Ama bu programı kullanma bedeli, ya bir tane Razer ürünün olacak (Şapka, kulaklık, fare hiç fark etmez) Ya da bu yazılımı 30 dolara satın alacaksın. Deneme versiyonunda çok az fark var. Ama ben yine de kullanıyorum. (Logitech G230 ile) Yani istiyorsan Razer Stereo kulaklık alıp, kendi 30 dolarlık yazılımını ücretsiz kurup 7.1 ses elde edebilirsin. Veya hiç uğraşmayıp, Razer Kraken USB alabilirsin. 230 lira civarına bulabiliyorsun sanırsam.

Bence Amazon'a da bir bak.
Malesef amazon dusunseydim simdiye bir gamecom 780 yada logitech g930 siparisi vermistim bile:)

Razer'in Synapse programı, Stereo sesi 7.1 sese dönüştürüyor. Ama bu programı kullanma bedeli, ya bir tane Razer ürünün olacak (Şapka, kulaklık, fare hiç fark etmez) Ya da bu yazılımı 30 dolara satın alacaksın. Deneme versiyonunda çok az fark var. Ama ben yine de kullanıyorum. (Logitech G230 ile) Yani istiyorsan Razer Stereo kulaklık alıp, kendi 30 dolarlık yazılımını ücretsiz kurup 7.1 ses elde edebilirsin. Veya hiç uğraşmayıp, Razer Kraken USB alabilirsin. 230 lira civarına bulabiliyorsun sanırsam.
Dedigin kulagima mantikli geliyo ben biraz arastiriyim bilgi icin sagol dostum

Hepsiburada da %20 indirim vardı. Ama satıcı firma başka olduğu için indirim yapmadı. Ürün güzel olmaya güzel ama fiyatı bir tık fazla.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı