Logitech G102 lightsync oyun için uygun mudur?

Runch

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. CS:GO için önerir misiniz? Palm tutuşu şeklinde oyun oynuyorum. Elim orta boyutta, çok büyük değil. Yardımcı olursanız sevinirim.

G102 LS yerine G203 LS alın mümkünse. Şu an beyaz modeli 143TL'ye düştü MediaMarkt'ta ve harika gözüküyor bence.

Ben G102 kullanıyordum G203'e geçtim arada çok fark yok ancak G203 yeni çıkan bir model. Gördüğüm kadarıyla değişen tek şey ışık geçişi.

Çok teşekkür ederim yanıtlarınız için elim dediğim gibi ne büyük ne küçük normal boyutta ve tam oturmasını istiyorum Logitech dışındabu fiyat bandında başka öneriliriz var mıdır rica etsem?
Değerli vaktinizi ayırdığınız teşekkür ederim.

Teşekkür ederim arkadaşlar o zaman sipariş veriyorum. Elime ulaşınca başka arkadaşların da bilgilenmesi için buraya geri dönüş yapacağım. Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.
Teşekkür ederim arkadaşlar o zaman sipariş veriyorum. Elime ulaşınca başka arkadaşların da bilgilenmesi için buraya geri dönüş yapacağım. Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

Arkadaşlar G203 lightsync elime ulaştı ve performansını beğendim. Ele oturuşu, sensör kalitesi, tepkime süresi gayet iyi oyunlar için. Arayış içindeki arkadaşlara tavsiye ederim. Sizlere de tavsiyeniz için teşekkür ederim pişman olmadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı