Logitech G102 mi Steelseries Rival 110 mu?

tranqela

Hectopat
Daha fazla  
Logitech G102 mi Steelseries Rival 110 mu? Başka 150 lira civarı hangi mouse'ları önerirsiniz? (CSGO, PUBG falan oynuyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisinin de tutuş şekli farklı, eline hangisi daha iyi oturuyorsa onu almalısın. Fare denenmeden özelliklerine bakılarak alınmaz, önemli olan eline oturması rahat etmen.

İkisinin de tutuş şekli farklı, eline hangisi daha iyi oturuyorsa onu almalısın. Fare denenmeden özelliklerine bakılarak alınmaz, önemli olan eline oturması rahat etmen.
Ben de bu fikirdeyim. Şahsen Rival 110 elime çok güzel oturdu. Bundan önce Deathadder'da kullanmıştım 1-2 ay kadar ama bununla daha mutluyum.

Ben de bu fikirdeyim. Şahsen Rival 110 elime çok güzel oturdu. Bundan önce Deathadder'da kullanmıştım 1-2 ay kadar ama bununla daha mutluyum.

O bütçede alınacak en iyi fare G102. Eliniz büyükse farklı fare modellerine yönelebilirsiniz.

Yani şöyle g102 yle rival 110 özellik olarak birbirinin aynısı neredeyse internetden alacağım. Elim çok büyük değil ki zaten Rival ile g102 nin şeklide nerdeyse aynı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı