Logitech G102 Prodigy vs Gamepower ursa

Hangisi daha uzun ömürlü olur?

• Logitech G102

Oy: 16 94,1%
  • Gamepower Ursa

Oy: 1 5,9%

• Oy verenlerin toplamı
    17

zimablue1903

Centipat
Merhaba, bu iki mouse arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım?
Beni uzun süre idare etmesini kolay bozulmamasını istiyorum, RGB olayları benim için pek önemli değil bütçem bu civarlarda.

-Elim büyük ve genelde parmak ucu (fingertip grip) tutuyorum.

Gamepower Ursa'da örgü kablo ve altın uç gibi artı özellikler var ve tuş basım sayısı 20 milyon. Bu özellikler ile Logitech'in önüne geçiyor. Sensör kaliteleri falan nasıldır onlardan pek anlamam yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, bu iki mouse arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım?
Beni uzun süre idare etmesini kolay bozulmamasını istiyorum, RGB olayları benim için pek önemli değil bütçem bu civarlarda.

-Elim büyük ve genelde parmak ucu (fingertip grip) tutuyorum.

Gamepower Ursa'da örgü kablo ve altın uç gibi artı özellikler var ve tuş basım sayısı 20 milyon. Bu özellikler ile Logitech'in önüne geçiyor. Sensör kaliteleri falan nasıldır onlardan pek anlamam yardımcı olursanız sevinirim.
5 kavanoz Gamepower Ursa 100 TL. Logitech ile Gamepower kıyaslanmaz. Malzeme kalitesi çok daha önemli.

İşte tam burada soru işareti bırakıyor zaten Gamepowerda örgü kablo, altın uç, 20 milyon tıklama ömürlü tuşlar daha iyi malzeme kullanıldığı anlamına gelmiyor mu?
Gamepower altın uç ve 20 milyon tıklama ömrü veriyorsa bende diyorumki dolar 0.60TL

İnandırıcı değil, altın uç olmadığı kesin. 20 milyona kadar dayanan Gamepower ürün tarihte görülmedi. Logitech alın, rahat edin.

G102'yi 3 yıldır kullanıyorum, hiçbir sorun çıkmadı, boyası bile sökülmedi. Kablosu örgü değil fakat yıpranma sıfır.

İşte tam burada soru işareti bırakıyor zaten Gamepowerda örgü kablo, altın uç, 20 milyon tıklama ömürlü tuşlar daha iyi malzeme kullanıldığı anlamına gelmiyor mu?
İçerisindeki entegresine kadar önemli bu durum. Buton dediğin şey değişebilir. Ama entegreyi değişmek çok dert. Biri Tayvan malı kullanır, diğeri TE, ST kullanır. Fark ve kalite burada ortaya çıkıyor. Gamepower gibi markalara bu durumda hiç güvenmem. Ben de yaklaşık 2 yıldır G102 kullanıyorum. Hem hafif hem kaliteli. Müşteri hizmeti de büyük bir artı. Garanti sürecinde bozulursa sıfırını gönderiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı