Logitech G102 vs Logitech G203 Lightsync vs Logitech G203 Prodigy vs Logitech G300s

Bütçe
800-500

Mclois

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, 3D Tasarımcı
1690147253395.png

Kendime Valorant oynarken hafif ucuz yollu bir fare bakmak ucuz yollu derken 800-500 arası bir şey istedim. Logitech'in birkaç ürünü daha kullandığım için ilk onlara bakmak istedim ve şu 3 farenin bütçeme uygun olduğumu ama Epey'de karşılaştırınca çok bir sonuç bulamadım. Özellikle üretim yılı diğerine göre daha yeni olan farelerden olması için çabaladım ama çok bir kaynak bulamadım. Niye böyle bir isteğim var hiçbir fikrim yok ama olursa güzel olur ayrıyeten. Bu ayrıntılara uyan fare önerilerinizde dikkate alırım.

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

başlık biraz yanlış oldu çok pardon

Eki Görüntüle 1874066

Kendime Valorant oynarken hafif ucuz yollu bir fare bakmak ucuz yollu derken 800-500 arası bir şey istedim. Logitech'in birkaç ürünü daha kullandığım için ilk onlara bakmak istedim ve şu 3 farenin bütçeme uygun olduğumu ama Epey'de karşılaştırınca çok bir sonuç bulamadım. Özellikle üretim yılı diğerine göre daha yeni olan farelerden olması için çabaladım ama çok bir kaynak bulamadım. Niye böyle bir isteğim var hiçbir fikrim yok ama olursa güzel olur ayrıyeten. Bu ayrıntılara uyan fare önerilerinizde dikkate alırım.

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Başlık biraz yanlış oldu çok pardon.

Hepsi berbat ne kadar çerçöp varsa toplamışsın.

ROG Keris bak hocam.

Son düzenleme:
Hepsi kötü. Aralarından bir tek G203 Lightsync iyi fakat onu da önermem.

Bir öneri yapar mısınız hocam.

800 TL altında 450 IPS 50G Mouse'lar var attığım Mouse'lara bakabilirsin.

Eğer dersen 1500'e kadar çıkabilirim: Razer DeathAdder V2 Pro Mouse

Yeni konular

Geri
Yukarı