Logitech G103 Oyuncu Klavyesi | İnceleme + Kutu Açımı - SypeR

Evet arkadaşlar,
Bugün itibari ile Logitech G103 klavyemi satın almış bulunmaktayım. Vatan Bilgisayar'dan 69TL'ye almış olduğum klavyenin inceleme ve unboxing videosunu 2 gün içinde upload edeceğim. Üründen bir kaç resim. :)

yCjGAy4.jpg

YQxnECE.jpg

Unboxing Videosu burada. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En geç 2 gün millet. Takipte kalın. :)

Son düzenleme:
Hayırlı olsun. Video'yu bekliyorum. Benden de Z97 çipsetli anakart incelemesi gelebilir. Tabi sistem toplama videosuda. Arkadaşa bağlı :D.

Moralini bozmak gibi olmasın biraz fazla para vermişin. Piyasası 45-50 lira.
Arkadaşım ben sıfır aldım. Bimeks, Vatan vb. gibi yerlerde araştırdım. En ucuz Bimeks ile Vatan'da satılıyor.
Hayırlı olsun şimdiden. :)
Teşekkür ederim. Unboxing videosunu çektim. Sıra incelemede. Onun içinde yarın arkadaşı bekleyeceğim. Bende bu sırada makro tuşlarımı vs. ayarlayıp, klavyeye alışmaya çalışıyorum.
Hayırlı olsun. Video'yu bekliyorum. Benden de Z97 çipsetli anakart incelemesi gelebilir. Tabi sistem toplama videosuda. Arkadaşa bağlı :D.
Sağ ol Mertcan. :) Bende @Silinen üye 'a bağlı olaraktan sıfırdan sistem toplama videosu çekebiliriz. Tabi önce bir para meselesi netleşsin, ondan sonra kesin bilgi veririz. :)

Sıfır da olsa pahalı almışsın ama hayırlı olsun. Videonun ışıklandırmasını ve sesini iyi ayarlarsın umarım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı