Logitech G203 almaya değer mi?

Bu bütçeye çok iyi. Çift tıklama sorunları Lightsync modellerde çözüldü.

Alternatif olarak GXT 900;
Önerdiğin Trust da fena durmuyor açıkçası, deneyimlediğin bir ürün mü? Açıkçası Logitech varken pek bilindik değil.

Önerdiğin Trust da fena durmuyor açıkçası, deneyimlediğin bir ürün mü? Açıkçası Logitech varken pek bilindik değil.
Trust olan çok iyi, Trust gayet bilindik. Deneyimlemedim, G102'yi deneyimlemiştim G203'ün eskisini.
Aralarında çok fark var mı?
Aynı mouse diye biliyorum.
Aynı mouse ancak garanti olsun diye daha güncel olan G203'ü tercih etsin. Prodigy tek renk aydınlatıyor ve çift tıklama sorunu var, Lightsync her tarafı aydınlatıyor ve tam RGB. Ek olarak sorunları çözüldü.

Hepsiburada üzerinden bulduğum yorum:

1609406073732.png

Yani ikisi de aynı.

Trust olan çok iyi, Trust gayet bilindik. Deneyimlemedim, G102'yi deneyimlemiştim G203'ün eskisini.
Ben Trust markasını görmüştüm de pek tercih edildiğini görmemiştim, tavsiye için teşekkürler. Ama yorumlara bakarak Logitech tercih edeceğim. Herkese yorumları için teşekkürler.

Ben Trust markasını görmüştüm de pek tercih edildiğini görmemiştim, tavsiye için teşekkürler. Ama yorumlara bakarak Logitech tercih edeceğim. Herkese yorumları için teşekkürler.

Hocam siz daha önceden Rampage gibi bir marka kullansaydınız daha önce mouse kullanmamışım derdiniz kendimden biliyorum. Şu anda abimde var Rampage marka FPS oyunu oynadığında yavaş döndürmezse algılamıyor hızlı çevirince dönmüyor... Şaka gibi bir marka yani anlayacağınız.

1 Aydır kullanıyorum G203'ü sormak istediğiniz sorular olursa memnuniyetle cevapyabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı