Logitech G203 almaya değer mi?

G203 daha güncel değil, sadece farklı pazarda satıldığı için isimlendirmesi farkı diye biliyorum. Yanlışım var ise düzeltin lütfen.
Doğru. G203 Asya ismi, G102 Avrupa.
1609406545266.png

Hocam siz daha önceden Rampage gibi bir marka kullansaydınız daha önce mouse kullanmamışım derdiniz kendimden biliyorum. Şu anda abimde var Rampage marka FPS oyunu oynadığında yavaş döndürmezse algılamıyor hızlı çevirince dönmüyor... Şaka gibi bir marka yani anlayacağınız.
Valla kanka, Rampage değil ama İzoly diye olabilecek en dandik marka farelerden birini kullanıyorum. Alırken 1 yıl ömür biçmiştim zaten ve öyle oldu. Ama işin garibi aldığımdan beri ilk defa son 1 haftadır çift tıklama sorunu ve kaydırma butonunda sorun var. Onun haricinde mükemmeldi resmen kendim bile inanamadım kullanırken :D
1 Aydır kullanıyorum G203'ü sormak istediğiniz sorular olursa memnuniyetle cevapyabilirim.
Kardeşim elinin boyutu nedir? Eline iyi oturuyor mu? Tıklama sesleri nasıl? Kısacası mouse akıyor mu bana onu söyle. :D
G203 daha güncel değil, sadece farklı pazarda satıldığı için isimlendirmesi farkı diye biliyorum. Yanlışım var ise düzeltin lütfen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben en başta neden bu videoyu görmediysem. :D

Vallahi kanka, Rampage değil ama Izoly diye olabilecek en dandik marka farelerden birini kullanıyorum. Alırken 1 yıl ömür biçmiştim zaten ve öyle oldu. Ama işin garibi aldığımdan beri ilk defa son 1 haftadır çift tıklama sorunu ve kaydırma butonunda sorun var. Onun haricinde mükemmeldi resmen kendim bile inanamadım kullanırken :D

Kardeşim elinin boyutu nedir? Eline iyi oturuyor mu? Tıklama sesleri nasıl? Kısacası mouse akıyor mu bana onu söyle. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ben en başta neden bu videoyu görmediysem. :D

Hocam mouse akıyor ama biraz küçük ama forumda büyük elli olup bunu kullanan çok insan var benim elim orta boyutta ve tam oturdu. Ama çok beğeneceğinden eminim ve yeni mousea alışman için bir gün oyun oynaman lazım hemen karar verme ürün geldikten sonra. Logitech Hub uygulamasıyla rengini tek renk mavi olarak değiştir çok güzel oluyor ve DPI ayarlarınıda ayarlayabilirsin şu anda 1100 DPI'da kullanıyorum.

Eliniz büyükçe bir şey ise küçük gelecektir mouse baştan söyleyeyim. Ayrıca ben olsam beyaz alırdım. Beyazı görünce siyah aldığıma pişman oldum resmen :(. Palm grip şeklinde kullanıyorsanız biraz rahatsız gelebilir ayrıca.

Vallahi kanka, Rampage değil ama Izoly diye olabilecek en dandik marka farelerden birini kullanıyorum. Alırken 1 yıl ömür biçmiştim zaten ve öyle oldu. Ama işin garibi aldığımdan beri ilk defa son 1 haftadır çift tıklama sorunu ve kaydırma butonunda sorun var. Onun haricinde mükemmeldi resmen kendim bile inanamadım kullanırken :D.

Kardeşim elinin boyutu nedir? Eline iyi oturuyor mu? Tıklama sesleri nasıl? Kısacası mouse akıyor mu bana onu söyle. :D.

Ben en başta neden bu videoyu görmediysem. :D.
Elimin boyutu çok büyük değil çok ufak da değil orta büyüklükte diyebilirim. Ve evet mouse akıyor :D. Günlük kullanım ve CS:GO oynamak için kullanıyorum, memnun olduğumu söyleyebilirim.

Eliniz büyükçe bir şey ise küçük gelecektir mouse baştan söyleyeyim. Ayrıca ben olsam beyaz alırdım. Beyazı görünce siyah aldığıma pişman oldum resmen :(. Palm grip şeklinde kullanıyorsanız biraz rahatsız gelebilir ayrıca.

Aynı şekilde siyah renk aldığıma bende pişman oldum. Beyaz rengini alın bence. Siyah rengide güzel yanlış anlaşılmasın fakat beyaz rengi çok hoş.

Hocam mouse akıyor ama biraz küçük ama forumda büyük elli olup bunu kullanan çok insan var benim elim orta boyutta ve tam oturdu. Ama çok beğeneceğinden eminim ve yeni mousea alışman için bir gün oyun oynaman lazım hemen karar verme ürün geldikten sonra. Logitech Hub uygulamasıyla rengini tek renk mavi olarak değiştir çok güzel oluyor ve DPI ayarlarınıda ayarlayabilirsin şu anda 1100 DPI'da kullanıyorum.
O kadar düşük dpi da nasıl kullanabiliyorsun? Zor olmuyor mu dönmesi? Ben 3200'e alıştım artık, bunda da devam ederim.

Aynı şekilde siyah renk aldığıma bende pişman oldum. Beyaz rengini alın bence. Siyah rengide güzel yanlış anlaşılmasın fakat beyaz rengi çok hoş.
Bende beyaz düşünüyordum da çabuk kirlenir diye almadım. Şimdi keşke alsaydım diyorum ama :D.

Geri
Yukarı