Logitech G213 alınır mı?

Bu forumda yıllardır Everest, Rampage, Gamebooster, Gamepower, James Donkey, Turbox gibi markaların niçin önerilmediği belki beş bini geçik mesajla dile getirilmiştir. Lütfen teknolojiyi biraz daha kapsamlı kullanıp geçmiş hakkında bilgi edinmeye çalışın.

Bu forumda yıllardır Everest, Rampage, Gamebooster, Gamepower, James Donkey, Turbox gibi markaların niçin önerilmediği belki beş bini geçik mesajla dile getirilmiştir. Lütfen teknolojiyi biraz daha kapsamlı kullanıp geçmiş hakkında bilgi edinmeye çalışın.
Kanka kimi gorsem rampage bazıları iyi diyor bazıları kotu diyor bilmiyorum ondan soruyorum

Sorunun cevabı belli. İyi diyenler ya ışığı var diye ya ilk klavyesi diye ya da hiç eli ayağı düzgün klavye kullanmadı diye bu tarz yorum yapmaktalar.

Saçma değil dostum evimde tonlarca Logitech ve Logi ofis ürünlerinin kutusu var. Her gün M185, M190, G402 ve şu ofis klavyelerini kullanıyorum. Gayet iyi ürünler. G402 eskidi biraz o sıkıntı sadece. Ancak Logitech Gaming klavyelerinde kullandığı Switch'ler rezil kalitede.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Logitech G213 Klavye Tuş Basmama Sorunu Kesin Çözüm! | DonanımHaber Forum (Konu altındaki mesajlarda yaşayanlar bulunuyor. Ayrıca insanlar çözmek için böyle saçma sapan şeylere girmişler)

Bunlar forumlarda yaşananlar sadece. Şikayetvar'a da bakalım.

Normalde net bir kaynak olarak göstermesemde gördüğünüz üzere tüm şikayetler tuş basmama üzerine. Logitech'i seven birisiyim. Lütfen önyargınızı bırakın.

Yetmedi mi?

@408157 hocamız bu konuda çok güzel bir liste hazırlamış.

Alıntı yaptığım mesajın konusunda da muzdarip olanlar var 😉

Tamam, Rampage alıp keyfime bakayım ya.

Tamam, Rampage alıp keyfime bakayım ya.

Düşünemiyorsun sanırsam. Dünyada sadece Rampage ve Logi yok. Ayrıca Rampage güzellemesi de yapmadım. Onlarca firma varken sırf kullandığın için bir ürünü önermek acizliktir 😃 Toxiclik yapmaya devam edersen böyle konuşmaya devam edeceğim.

Daha yukarıdaki mesajımda önerdiğim Adata XPG Summoner Cherry MX modelini öneriyorum. Alüminyum kasası, RGB olması, Cherry MX gibi kaliteli ve uzun ömürlü Switch kullanması, deri ve süngerli bilek desteği olması, ses tekerleği olması ve klavye üzerinde iki adet USB portunun olması bu fiyatta bu ürünü rakipsiz kılıyor.

Düşünemiyorsun sanırsam. Dünyada sadece Rampage ve logi yok. Ayrıca Rampage güzellemesi de yapmadım. Onlarca firma varken sırf kullandığın için bir ürünü önermek acizliktir 😃 toxiclik yapmaya devam edersen böyle konuşmaya devam edeceğim.

Aciz değilim, marka fanboyu değilim sadece sorun yaşamadığımı anlattım.

Geri
Yukarı