Logitech G213 alınır mı?

Muhammet355806

Centipat
Daha fazla  
PC dizeceğim set olarak ekipman monitor vb klavye kaldı bir tek farem Razer DeathAdder V2 Mini kulaklıgım Logitech G432 klavyede Logitech G213 ya da Razer blackvidow V3 olacak ama mekanik klavye çok hosuma gitmiyor rahatsız edior Logitech G213 de membran sizce bu devirde alınır mı? Fiyat 1300 TL gördüm. Ve beni kac sene goturur.
Ve de blackvidow V3 de 2000 TL.

3. sene sıfır sıkıntı anlamadım bu saçmaca kötüleme huyu nereden geliyor ?

Saçma değil dostum evimde tonlarca Logitech ve Logi ofis ürünlerinin kutusu var. Her gün M185, M190, G402 ve şu ofis klavyelerini kullanıyorum. Gayet iyi ürünler. G402 eskidi biraz o sıkıntı sadece. Ancak Logitech gaming klavyelerinde kullandığı switchler rezil kalitede.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Logitech G213 Klavye Tuş Basmama Sorunu Kesin Çözüm! | DonanımHaber Forum (Konu altındaki mesajlarda yaşayanlar bulunuyor. Ayrıca insanlar çözmek için böyle saçma sapan şeylere girmişler)

Bunlar forumlarda yaşananlar sadece. Şikayetvar'a da bakalım.

Normalde net bir kaynak olarak göstermesemde gördüğünüz üzere tüm şikayetler tuş basmama üzerine. Logitech'i seven birisiyim. Lütfen önyargınızı bırakın.

Yetmedi mi?

Sorunlu bir klavye, kendim kullanıyorum. Bende de sadece Tab ve ses kısma tuşuna sert basmam gerekiyor. Birçok konu var.

@408157 hocamız bu konuda çok güzel bir liste hazırlamış.

Alıntı yaptığım mesajın konusunda da muzdarip olanlar var 😉

Son düzenleme:
Saçma değil dostum evimde tonlarca Logitech ve Logi ofis ürünlerinin kutusu var. Her gün M185, M190, G402 ve şu ofis klavyelerini kullanıyorum. Gayet iyi ürünler. G402 eskidi biraz o sıkıntı sadece. Ancak Logitech gaming klavyelerinde kullandığı switchler rezil kalitede.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Logitech G213 Klavye Tuş Basmama Sorunu Kesin Çözüm! | DonanımHaber Forum (Konu altındaki mesajlarda yaşayanlar bulunuyor. Ayrıca insanlar çözmek için böyle saçma sapan şeylere girmişler)

Bunlar forumlarda yaşananlar sadece. Şikayetvar'a da bakalım.

Normalde net bir kaynak olarak göstermesemde gördüğünüz üzere tüm şikayetler tuş basmama üzerine. Logitech'i seven birisiyim. Lütfen önyargınızı bırakın.

Yetmedi mi?

@408157 hocamız bu konuda çok güzel bir liste hazırlamış.

Alıntı yaptığım mesajın konusunda da muzdarip olanlar var 😉
Hocam peki bisi dicem rampage yada gamepower fln nasıl sizce alınır mı?

Hocam peki bisi dicem rampage yada gamepower fln nasıl sizce alınır mı?
Çünkü kimse sorsam ya rampage yada gamepower kullanıor

Yeni konular

Geri
Yukarı