Logitech G213 Prodigy alınır mı?

Alınmaz hocam kronik sorunlu tuş basmama sıkıntısı çıkıyor ben aldım 1 sene sonra sadece "s" tuşu basmamaya başladı arada takılıyor falan. Garantiye gönderdim sıvı teması diye yalan attılar geri gönderdiler. Bende o hali ile satıp kurtuldum. Birçok kişi muzdarip bu konuda.

Razer aldım mis gibi 1 seneyi geçti hala taş gibi. Uzak durun.

Bazı arkadaşlar nedense başlarına gelmeyen durumlarda başlarına gelen kişilere inanmayıp beğenmedim yapıştırıveriyor. Bana inanmıyor olabilirsiniz ben tamamı olmuyor demiyorum ama internette bir araştırma yapın bakın onlarca konu bulursunuz bu konuda.

G213 Prodigy ile 4 seneyi bitirdim halen de taş gibi devam ediyorum. Mebran olduğundan 3-4 ay da bir tüm tuşları söküp temizler devam ederim. Tuş ömrü, hissi, RGB aydınlatması vs mekanik almama hep engel oldu (ne gerek var diye) çünkü her şeye sahip güzel de bir klavye. Bence hala gideri var hocam, mekanik almayacaksan..

Aslında Logitech'den mekanik almak istiyordum fakat fiyatlar ortada. Bu klavyenin dışında öneriniz var mı?
1500TL'ye kadar çıkabilirim.
Razer'ya da Logitech olursa iyi olur diğer ekipmanlarla uyumlu olsun istiyorum.

Su an sana bu klavyeden yaziyorum COVID zamaninda Amazon'dan almistim, yaklasik 3 yıldır kullanıyorum fiyati uygun denk getirirsen al ama ben su an degistirmek istiyorum aşırı memnun degilim.

Edit: Yanlış hatirlamiyorsam o zamanlar 35 euro falan odemistim simdinin kuru ile 700 TL gibi gibi

Aslında Logitech'den mekanik almak istiyordum fakat fiyatlar ortada. Bu klavyenin dışında öneriniz var mı?
1500TL'ye kadar çıkabilirim.
Razer'ya da Logitech olursa iyi olur diğer ekipmanlarla uyumlu olsun istiyorum.

Razer Ornata V2 aldım ben müthiş bir klavye tuş basım hissi olsun malzeme kalitesi öyle dandik plastik değil G213'ten kat kat kaliteli. Önde yumuşak bilek desteği var. Yazılımı ile istediğiniz gibi rbg ayarı yapabiliyorsunuz. Çok memnunum.

G213 Prodigy ile 4 seneyi bitirdim halen de taş gibi devam ediyorum. Mebran olduğundan 3-4 ay da bir tüm tuşları söküp temizler devam ederim. Tuş ömrü, hissi, RGB aydınlatması vs mekanik almama hep engel oldu (ne gerek var diye) çünkü her şeye sahip güzel de bir klavye. Bence hala gideri var hocam, mekanik almayacaksan..
Ben de arkadaşın dediği şekildeyim.

Geri
Yukarı