Logitech G213 Prodigy klavye nasıldır?

200 konudan 100 tanesi şikayet desek %50 eder. %50 az bir yüzdelik mi? Her iki kişiden biri yani. Bu riski almaya değer mi? Ben olsam üzerine biraz daha koyar, şunu alırdım:

@TennGbRaam

Bilek desteği yok galiba çok sorun değil ama yazılımı da yok eğer yanlış görmediysem?

Bilek desteği yok galiba çok sorun değil ama yazılımı da yok eğer yanlış görmediysem?

Yazılımı yok, doğrudur. HyperX'in uygulaması olan NGENUITY şu anda betada ve tüm cihazları desteklemiyor. Tam sürümü çıktığında bu listeye başka cihazlar eklenebilir. (ki ben ekleneceğini düşünüyorum.)

Yazılımı yok, doğrudur. HyperX'in uygulaması olan NGenuity şu anda betada ve tüm cihazları desteklemiyor. Tam sürümü çıktığında bu listeye başka cihazlar eklenebilir. (ki ben ekleneceğini düşünüyorum.)

Şu anki kullandığımdan sonra yazılımı olan bir klavye kullanmayı isterim var mı başka önerdiğin?

Şu anki kullandığımdan sonra yazılımı olan bir klavye kullanmayı isterim var mı başka önerdiğin?

Redragon Kumara var. Sitesinde de yazılımı olduğu ve desteklendiği söyleniyor. Hem de mekanik ancak yazılımı nasıldır, nedir, ne değildir bilemiyorum. 400 TL gibi bir fiyata bulabiliyorsunuz o klavyeyi de.

Edit: Yazılımı sadece RGB için sanırım.

Membrane klavyelerin ömürleri daha az, tepkime süreleri daha fazladır, son günler de membrane ile mekanik arasında hiçbir fark yokmuş gibi sanılıyor, bu bütçe de sessizlik istiyorsanız ReDragon K552-R öneririm, eğer hala membrane alacaksanız. Razer Cynosa V2 Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bunu alın.
Redragon Kumara var. Sitesinde de yazılımı olduğu ve desteklendiği söyleniyor. Hem de mekanik ancak yazılımı nasıldır, nedir, ne değildir bilemiyorum. 400 TL gibi bir fiyata bulabiliyorsunuz o klavyeyi de.

Edit: Yazılımı sadece RGB için sanırım.
RGB ve tuş atamaları, makro için.
Zaten RGB değil, rainbow klavye.

Membrane klavyelerin ömürleri daha az, tepkime süreleri daha fazladır, son günler de membrane ile mekanik arasında hiçbir fark yokmuş gibi sanılıyor, bu bütçe de sessizlik istiyorsanız Redragon K552-R öneririm, eğer hala membrane alacaksanız. Razer Cynosa V2 Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bunu alın.

RGB ve tuş atamaları, makro için.
Zaten RGB değil, Rainbow klavye.

Razer Cynosa hoşuma gitti gibi güzel duruyor. Ama tabii kullanımı önemli. Redragon K552-R ise bir tık fiyatı fazla.
https://www.hepsiburada.com/corsair...206015-tr-p-HBV00000A5DYQ?magaza=Gamers_Arena

Bu modelde yazılım varmı bilen varmı?

Razer Cynosa hoşuma gitti gibi güzel duruyor. Ama tabii kullanımı önemli. Redragon K552-R ise bir tık fiyatı fazla.
K552-R'nin fiyatı ucuz, membrane'ın fiyatı fazla, bu bütçe de tek kaliteli red switch, taş çatlasın K552-R'dir, arada ki farkı anlamadınız galiba?

Yeni konular

Geri
Yukarı