Logitech G213 Prodigy klavye nasıldır?

200 konudan 100 tanesi şikayet desek %50 eder. %50 az bir yüzdelik mi? Her iki kişiden biri yani. Bu riski almaya değer mi? Ben olsam üzerine biraz daha koyar, şunu alırdım:

@TennGbRaam
Hocam siz çok yanlış anlamışsınız.

1 senedir kullanıyorum sorun yaşamadım. Bence bu durumlara rağmen alınabilir genede. Sonuçta logitech garantisi altında.
Ben de kullandım çok memnun kalmıştım, çok konforlu ve rahat bir klavyeydi tavsiye ederim.

Kullananlarin çoğu memnun, kullanmayan herkesin ağzında kronik sorunlu.

Aynen öyle arkadaş sorun yaşayan kişiler çoğunlukta deyip konu başlıklarını atmış ama en kaliteli klavyeyi de aratırsanız sorun yaşayan insanların konularını bulmak zor bir şey değil. Arkadaşın önerdiği, bunları almalısın dediği klavyeleri de forumda/forumlarda arattığımda tuş sertleşmesi, yay sesi, vs. birçok sorunla ilgili konu açılmış. Bu o klavyeleri kalitesiz mi yapıyor? Ne kadar kaliteli bir klavye olursa olsun illaki problem yaşayan insanlar olacaktır ve çözüm arayacaklardır. Teknoloji şans işidir size iyi geldi diye sorunsuz anlamına gelmiyor deniliyor hep evet ama tam tersi de söylenebilir, size bozuk geliyor diye herkese bozuk mu gelecek?

Millet kötü kullanıp kronik sorunlu diyor işte.

Siz niye inatla sorunlu malları savunuyorsunuz? Dostum gidip hiç sorun yaşayanların yazılarını okudun mu bilmiyorum fakat sorun yaşayanlar 3. yılda da yaşıyor 3. günde de. Bu klavyede çift basma/basmama sorunu var. Sen ne kadar dikkatli kullanırsan kullan 0 ürün de olsa başına gelebilir. Çünkü kullanıcı değil ürün hatalı. Niye inatla savunuyorsunuz gerçekten anlam veremiyorum. Umarım bir gün uyanırsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz niye inatla sorunlu malları savunuyorsunuz? Dostum gidip hiç sorun yaşayanların yazılarını okudun mu bilmiyorum fakat sorun yaşayanlar 3. yılda da yaşıyor 3. günde de. Bu klavyede çift basma/basmama sorunu var. Sen ne kadar dikkatli kullanırsan kullan 0 ürün de olsa başına gelebilir. Çünkü kullanıcı değil ürün hatalı. Niye inatla savunuyorsunuz gerçekten anlam veremiyorum. Umarım bir gün uyanırsınız.
Tamam ben yaşamıyorum herkese tavsiye ediyorum.

Geri
Yukarı