Logitech G213 Prodigy klavyede harfler mi eksik?

Schawgen

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, internette gezinirken ve mağazalarda incelerken klavyelerde I, Ö, ü gibi harflerin olmadığını fark ettim. Kullandığım klavye Logitech G213 Prodigy internetten fotoğrafında onunda bazı harflerinin eksik olduğunu gördüm ancak benim elimdekinde Ö, Ü, i harfleri var tam harfli bir klavye alacağımız zaman neye göre filtreleyebiliyoruz bunu klavye hakkında fazla bilgim olmadığı için soruyorum.

Merhaba, internette gezinirken ve mağazalarda incelerken klavyelerde I, Ö, ü gibi harflerin olmadığını fark ettim. Kullandığım klavye Logitech G213 Prodigy internetten fotoğrafında onunda bazı harflerinin eksik olduğunu gördüm ancak benim elimdekinde Ö, Ü, i harfleri var tam harfli bir klavye alacağımız zaman neye göre filtreleyebiliyoruz bunu klavye hakkında fazla bilgim olmadığı için soruyorum.
Başlık bazı klavyelerde harfler mi eksikti ama moderatör düzenlemiş

Tabii, seçmiş olduğumuz klavyenin İngilizce olmadığından emin misiniz Q ve F klavyeler vardır İngilizce olanı seçmiş olabilirsiniz.

Başlık bazı klavyelerde harfler mi eksikti ama moderatör düzenlemiş

Ben Amazon'dan almıştım fotoğrafta İngilizce klavye olarak gözüküyor fakat gelen klavye Türkçe. Eğer özelliklerde Türkçe yazıyorsa sıkıntı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı