Logitech G213 Renk ve Cızırtı problemi

taylancaglayan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Logitech G213 klavye aldım dün G Hub uygulamasından sabit kırmızı yapıyorum ama CS:GO'ya girdiğimde kendiliğince beyaz renk olup kulaklığımda cızırtı olmaya başlıyor. Işıklarını kapatınca cızırtı gidiyor bunu nasıl çözebilirim ya da klavye mi arızalı acaba? Ona göre iade edeceğim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ayarı vardı da hatırlamıyorum yerini. Renk ayarını klavyenin hafızasına kaydettikten sonra programı kapatabilirsiniz.

Merhabalar, Logitech G213 klavye aldım dün G Hub uygulamasından sabit kırmızı yapıyorum ama CS:GO'ya girdiğimde kendiliğince beyaz renk olup kulaklığımda cızırtı olmaya başlıyor. Işıklarını kapatınca cızırtı gidiyor bunu nasıl çözebilirim ya da klavye mi arızalı acaba? Ona göre iade edeceğim yardımcı olursanız çok sevinirim.
Cızırtı sebebini anlamadım fakat beyaz olması Logitech G HUB uygulamasından kaynaklı. CS:GO oynarken menüde beyaz AT'de mavi T'de sarı renkte olur. Farklı oyun profilleri vardır. Mesela GTA Online'da peşime polis takıldığında F tuşları mavi kırmızı yanıyor. Bunu G Hub uygulamasından ayarlayabilirsiniz.

300-350 bandında alınabilecek başka bir klavye bulamadım maalesef Rampage falan almaktansa Logitech kalitesi vardır diyerek bu klavye'yi seçtim.
Logitech kalitesi falan değil, kronik sorunlu, berbat ve fiyatını hak etmeyen bir çöp. İade edin ve bir daha G213'e bulaşmayın.

Cızırtı sebebini anlamadım fakat beyaz olması Logitech G Hub uygulamasından kaynaklı. CS:GO oynarken menüde beyaz At'de mavi T'de sarı renkte olur. Farklı oyun profilleri vardır. Mesela GTA Online'da peşime polis takıldığında F tuşları mavi kırmızı yanıyor. Bunu g Hub uygulamasından ayarlayabilirsiniz.

G Hub'ta denemediğim ayar kalmadı. Maalesef bir türlü olmuyor.

Logitech kalitesi falan değil, kronik sorunlu, berbat ve fiyatını hak etmeyen bir çöp. İade edin ve bir daha G213'e bulaşmayın.

Ben klavyeyim beğendim, fiyatını hak edip etmemesi tartışılır tabii renk problemini çözersem iade etmeyi düşünmüyorum.

Detaylı anlatım yapayım ozaman :D. Şimdi denedim klavye aynı renginde kaldı.
1) Logitech G hub'a giriş yap.
2) Üst taraftaki masa üstü profiline tıkla. Tıkladıktan sonra diğer profilleri göreceksin.
3) CS:GO profilini seç, tümleştirmeler yerine tıkladıktan sonra resmi tümleştirmenin alt tarafında devre dışı bırak yazıyor.
Devre dışı bıraktıktan sonra seçtiğin renkte devam edecektir.

Detaylı anlatım yapayım ozaman :D. Şimdi denedim klavye aynı renginde kaldı.
1) Logitech G hub'a giriş yap.
2) Üst taraftaki masa üstü profiline tıkla. Tıkladıktan sonra diğer profilleri göreceksin.
3) CS:GO profilini seç, tümleştirmeler yerine tıkladıktan sonra resmi tümleştirmenin alt tarafında devre dışı bırak yazıyor.
Devre dışı bıraktıktan sonra seçtiğin renkte devam edecektir.
Çok teşekkür ederim şimdi oldu, cızırtı da gitti.

Geri
Yukarı