Logitech G213 vs Razer Blackwidow Chroma

Woalkhin

Picopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Bir klavye alacağım ve ikisini de beğeniyorum. Sanırım sessiz klavye daha iyi olacak ama Razer hayranıyım. Birisi Logitech G213, diğeri de Razer Blackwidow Chroma V1. Logitech G213’ü 0 bir şekilde elden satın alacağım. Razer Blackwidow Chroma V1’i ise 2.el Dolap uygulamasından alacağım. Hangisini tercih etmeliyim sizce? Logitech’i kullanan 2-3 arkadaşım var ve uzun zamandır kullanıyorlar, çok memnunlar. Genellikle Minecraft oynuyorum. Ek Not: Klavye önermeyin.

Merhaba. Bir klavye alacağım ve ikisini de beğeniyorum. Sanırım sessiz klavye daha iyi olacak ama Razer hayranıyım. Birisi Logitech G213, diğeri de Razer BlackWidow Chroma v1. Logitech G213'ü 0 bir şekilde elden satın alacağım. Razer BlackWidow Chroma v1'i ise 2.el dolap uygulamasından alacağım. Hangisini tercih etmeliyim sizce? Logitech'i kullanan 2-3 arkadaşım var ve uzun zamandır kullanıyorlar, çok memnunlar. Genellikle Minecraft oynuyorum. Ek not: Klavye önermeyin.

Logitech G213 der susarım. Razer gereksiz pahalı.

Aslında ikisi de aynı fiyatta, ikisi de 400 TL.
Ayrıca öneriniz için teşekkürler güzel bir klavye cidden G213.

Rica ederim hocam 2.el pazarına çok güvenmeyin sigara lekesi gibi şeyler olabilir G213 ya da öneri yapmayın demişssiniz ama KB-R91 klavyem var gerçekten parasına değiyor bu ikisinden birisini alabilirsiniz

G213'ün sorunları var, şimdi yok diyenler gelmeden söyliyeyim, her insan sorun yaşayacaktır diye bir şey yok.
Benim önerim K552-R ve K500'dür.

Yeni konular

Geri
Yukarı