Logitech G213 vs Razer Blackwidow V3 TKL

GameOver

Kilopat
Arkadaşlar bu 2 klavyenin arasında kaldım. Daha önce G213 kullandığım için yatkınım 3 yıl civarı kahve çay dökerek kullanmıştım yıkıyordum sorunsuz çalışıyordu fakat membran klavyeye 1135TL vermek bana çok anormal geliyor üstüne 400TL daha koyunca Razer mekanik yeşil Switch klavye alabiliyorum. Daha önce Redragon kırmızı Switch almıştım ve yazılımından dolayı çok sıkıntılar yaşadım bilgisayar uyku moduna vs girmiyordu kendi kendine açılıyordu bu yüzden markasız bu tarz Low marka klavyede almak mantıklı gelmiyor çok acelem yok indirim vs beklebilirim ama bu ikisi arasında gerçekten 400TL'ninde bir önemi yok G213 yine de alınabilir mi? Bir öneriniz var mı 1.5kya kadar markalı.

Arkadaşlar bu 2 klavyenin arasında kaldım. Daha önce G213 kullandığım için yatkınım 3 yıl civarı kahve çay dökerek kullanmıştım yıkıyordum sorunsuz çalışıyordu fakat membran klavyeye 1135TL vermek bana çok anormal geliyor üstüne 400TL daha koyunca Razer mekanik yeşil Switch klavye alabiliyorum. Daha önce Redragon kırmızı Switch almıştım ve yazılımından dolayı çok sıkıntılar yaşadım bilgisayar uyku moduna vs girmiyordu kendi kendine açılıyordu bu yüzden markasız bu tarz Low marka klavyede almak mantıklı gelmiyor çok acelem yok indirim vs beklebilirim ama bu ikisi arasında gerçekten 400TL'ninde bir önemi yok G213 yine de alınabilir mi? Bir öneriniz var mı 1.5kya kadar markalı.
G213 eski, kronik sorunlu ve kötü bir klavye. G213 asla alınmaz.

G213 kadar üretim hatası barındıran bir klavye görmedim. Tavsiye edene gül geç. Kaç tane konu var bak. Black Widow 3 al geç.

Yorumları epey okudum o yüzden konu açtım kararsızım cunku, G213 aslında o kadar kötü değil söylediğim gibi çok fazla sıvı dökülmesine rağmen yıkayıp kullanabildiğin en dayanıklı membran diyebilirim bir de sağ üstte çok güzel Media tuşları da var fakat diğerinde bunların hiçbiri yokken mekanik olmasıda bir avantaj gibi geliyor.

Son düzenleme:
yorumları epey okudum o yüzden konu açtım kararsızım cunku, g213 aslında o kadar kötü değil söylediğim gibi çok fazla sıvı dökülmesine rağmen yıkayıp kullanabildiğin en dayanıklı membran diyebilirim birde sağ üstte çok güzel media tuşlarıda var fakat diğerinde bunların hiç biri yokken mekanik olmasıda bir avantaj gibi geliyor
G213 alırsanız hayatınızın hatasını yaparsınız. Ne alırsanız alın ondan başka.

Yeni konular

Geri
Yukarı